WSOP Gliwice – firma działająca w branży zaplecza motoryzacji

5 grudnia 2005, 0:00

WSOP oferuje urządzenia do diagnostyki i naprawy pojazdów oraz w oparciu o zdobywaną od lat i ciągle poszerzaną wiedzę wspiera klientów w zakresie doboru sprzętu i jego rozmieszczenia, udziela konsultacji na etapie prac adaptacyjnych i budowlanych, wykonuje wszelkie usługi serwisowe od montażu, szkolenia, obsług technicznych po prace modernizacyjne, adaptujące urządzenia do zmieniających się warunków technicznych związanych z wymogami prawnymi oraz rozwojem rozwiązań konstrukcyjnych.


Jej celem jest zapewnianie klientom optymalnych rozwiązań umożliwiających im sprawne i zyskowne obsługiwanie samochodów – na stacjach kontroli pojazdów, w autoryzowanych serwisach, stacjach obsługi pracujących w sieciach, a także w niezależnych warsztatach.


Oferta                                                                            
Punktem wyjścia oferty sprzętowej WSOP są linie do diagnostyki pojazdów niemieckiej firmy Maha, specjalizującej się od kilkudziesięciu lat głównie w produkcji urządzeń do kontroli bezpieczeństwa jazdy i cieszącej się z tego tytułu ogólnoświatową renomą.
WSOP jako długoletniemu i efektywnemu partnerowi Maha w Polsce przypadło w udziale zorganizowanie przedstawicielstwa producenta – firmy Maha Polska, dla której koordynuje sieć handlową, wykonuje prace logistyczne i serwisowe. Z tego też tytułu WSOP jest upoważniona do posługiwania się certyfikatami dla sprzętu Maha wymaganymi dla stacji kontroli pojazdów.

Od 1994 roku firma wprowadziła na polski rynek ponad 1000 linii diagnostycznych Maha, we wszystkich kolejnych wersjach rozwojowych, po sprzedawane obecnie zintegrowane linie Eurosystem, kilkanaście zróżnicowanych typów podnośników i kilkaset urządzeń pomocniczych w rodzaju analizatorów spalin, dymomierzy, opóźnieniomierzy i testerów płynu hamulcowego. Osobną kategorię wprowadzonych na polski rynek urządzeń Maha stanowią hamownie podwoziowe, użytkowane zarówno przez serwisy tuningujące samochody wyczynowe, jak i techniczne ośrodki naukowe.Zgłaszane przez klientów wyposażających się w linie diagnostyczne zapotrzebowanie na szereg innych profesjonalnych produktów i usług skłoniło WSOP do stopniowego poszerzenia oferty o kolejne istotne elementy.
W dążeniu do zagwarantowania partnerom firmy kompleksowych rozwiązań dostarczanych przez jednego sprawnego dostawcę, mogącego całościowo koordynować proces wyposażania obiektu niezależnie od jego wielkości, dopracowano się w ciągu kilku lat szerokiej oferty obejmującej instalacje olejowe, wentylacyjne, pneumatyczne, urządzenia do kontroli geometrii, obsługi ogumienia i elektroniki samochodowej. Podjęto także wyzwanie związane z wyposażaniem stanowisk blacharskich i myjni samochodowych. Dzięki stałemu rozwojowi firma ma nadzieję dorównywać kroku klientom szukającym nowych dróg, i z drugiej strony dzięki wieloletniej wypróbowanej współpracy przyczyniać się do osiągania przez nich najpełniejszych korzyści z każdej poczynionej inwestycji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!