Rok 2006 – rok IDACO

2 stycznia 2006, 0:00

IDACO – producent okładzin i klocków hamulcowych dla pojazdów ciężarowych zapowiada ofensywę inwestycyjną i handlową związaną z jubileuszem 15-lecia działalności w Polsce.

W toku znajdują się inwestycje w fabryce zlokalizowanej w Łąkach koło Radzymina. W 2005 roku przeprowadzono modernizację hali produkcyjnej pod kątem instalacji nowych urządzeń.
Obecnie zakończone zostały testy i wstępny odbiór techniczny maszyn, które w pierwszym kwartale 2006 zautomatyzują i podniosą wydajność procesów produkcyjnych okładzin hamulcowych.
Dzięki modernizacji i zwiększeniu o 100% swoich mocy produkcyjnych IDACO będzie oferować wyjątkowo szeroką ofertę wysokiej jakości okładzin hamulcowych. W kolejnych krokach firma rozbuduje swoje laboratorium badawczo-rozwojowe oraz wybuduje nową halę na całkowicie nową, supernowoczesną linię do produkcji klocków hamulcowych.


W jubileuszowym roku firma zapowiada również zwiększoną aktywność marketingową i sprzedażową swoją oraz swoich dealerów. Sprzedaż IDACO opiera się w dużej części na tzw. Sieci Niezależnych: wyspecjalizowanych serwisach, hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych – bez pośrednictwa wielkich dystrybutorów. Obecnie do sieci dołączają nowi dealerzy, od stycznia 2006 rusza bowiem nowa kampania promocyjna IDACO podsumowująca osiągnięcia 15-lecia firmy.
Więcej informacji na www.idaco.net

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!