TIS- Office – System archiwizacji i analizy danych z tachografów cyfrowych i analogowych

9 stycznia 2006, 0:00

Z nowym rokiem firma DRABPOL, generalny przedstawiciel w Polsce producenta tachografów Siemens VDO wprowadza do sprzedaży nowy produkt – program do analizy i archiwizacji danych pod nazwą TIS-Office. Program ten został stworzony w związku z wprowadzeniem do użytku systemu tachografu cyfrowego. Nie znaczy to jednak, że będzie obsługiwał wyłącznie urządzenia cyfrowe. Podkreślić należy, że TIS – Office również może służyć do analizy i archiwizacji danych z tachografów analogowych.
Oprogramowanie analizujące potrafi łączyć ze sobą dane wprowadzane z wykresówek, czy z klawiatury komputera z danymi z tachografów cyfrowych. Powstaje jeden zgodny raport, niezależnie od tego, jakie było źródło wprowadzenia danych. Niezależnie od tego źródła , dane przedstawiane są w postaci , odpowiadającej rejestracjom na wykresówkach.
TIS- Office , dzięki swojej modułowej strukturze staje się narzędziem uniwersalnym i spełniającym potrzeby najbardziej wymagających. Wszystkim zainteresowanym na początku oferowany jest pakiet startowy -STARTER KIT , w skład którego wchodzą pełna wersja programu – moduł podstawowy BASIC oraz klucz do sczytywania danych zwany downloadkey. W ofercie dostępne są również inne moduły ( moduł archiwizacji danych, moduł przekroczeń, moduł firmowy ), w sumie około 20 pakietów.Pakiet BASIC wraz z kluczem do sczytywania danych – downloadkey dostępny jest w promocyjnej cenie
398 euro
( cena około 120 euro niższa do ceny zwykłej).
Promocja trwać będzie do 31 marca 2006 roku.

Wszelkich informacji o produkcie udziela:
Andrzej Duś
Tel. 0-34 366 00 22, tel .kom.0694 414 855,
e-mail: laboratorium@drabpol.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!