Nie tylko pewność z Sachs i Lemforder

23 stycznia 2006, 0:00

Jeszcze w ubiegłym roku Klienci Inter Cars S.A. mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanej akcji promocyjnej dedykowanej produktom marki Sachs i Lemforder. Kupując w Inter Cars S.A. amortyzatory, sprzęgła i elementy zawieszenia pochodzące z oferty tych firm, klienci nie tylko otrzymywali produkty, ale również uzyskiwali specjalny kupon uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do wymiany amortyzatorów i sprężyn. W zestawie znalazły się m.in. uniwersalny przyrząd napinający sprężyny z mocowaniem sprężyny, uniwersalny przyrząd rozpierający do otworów mocujących mocowań przegubów nośnych i kolumn amortyzatorów oraz ściągacz do sprężyn.
Zaletami takiego oprzyrządowania jest przed wszystkim zapobieganie uszkodzeniom oraz duża oszczędność czasu podczas montażu i demontażu kolumn i sprężyn.

Za każde 500 PLN wydane na zakup części zamiennych z logo Sachs i Lemforder klient otrzymywał jeden los. Im większe zakupy, tym większa ilość losów, a tym samym większe prawdopodobieństwo wygrania. W akcji promocyjnej wzięło udział ponad 5700 uczestników.


4 stycznia, w Centrali Inter Cars S.A w Cząstkowie Mazowieckim odbyło się uroczyste losowanie zwycięzców konkursu.
Wzięli w nim udział Dyrektor Biura Technicznego ZF Trading w Polsce, Witold Kmieciak oraz Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter Cars S.A. Radosław Grześkowiak.
Spośród wszystkich uczestników wylosowanych zostało 18 szczęśliwców, którzy zostaną posiadaczami profesjonalnych narzędzi (lista opublikowana na www.intercars.com.pl/ Promocje)


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!