Promocje i wyprzedaż na nowych stronach NET Polska

13 lutego 2006, 0:00

Firma NET Polska – dystrybutor generalny programu TachoAnalizer wprowadziła promocje i wyprzedaż.

Promocja obejmuje szereg produktów z działu MAPY (mapy elektroniczne, w tym Mapa Polski, Europy, Professional, Transport, Transport Plus, Geomarketing, Enterprise) oraz produkty Rokos i Spedycja firmy Marcos-Bis (promocja obowiązuje do końca lutego 2006r. Produkty Marcos-Bisu objęte promocją dostępne są z rabatem w wysokości 10%). Obowiązuje również wyprzedaż na tarcze do tachografów oraz osprzęt.

System Rokos wchodzi w skład pakietu systemów przeznaczonych dla firm transportowych, zajmujących się transportem w ruchu krajowym i międzynarodowym, wykorzystaniem bazy pojazdów i sprzętu (lekkiego i ciężkiego) do zadań własnych lub na zasadzie wynajmu środków lub świadczenia usług. Jest programem umożliwiającym dysponowanie oraz nadzór nad pracą i właściwe zarządzanie samochodami firmowymi, zatrudnionymi kierowcami, łatwe rozliczanie kosztów utrzymania i parametrów eksploatacyjnych pojazdów.

System Spedycja wchodzi w skład systemów przeznaczonych dla firm spedycyjno-transportowych, zajmujących się spedycją całopojazdową i drobnicową w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Dodatkowe informacje na nowych stronach internetowych pod adresem:
www.netpolska.com oraz www.tachoanalizer.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!