100.000 kilometrów albo 3 lata – gwarancja przebiegu na okładziny hamulcowe IDACO GOLD (przygotowała firma IDACO)

13 lutego 2006, 0:00

Firma IDACO obchodzi w tym roku 15-lecie działalności w Polsce. Jednym z elementów jubileuszu jest ogłoszona właśnie akcja gwarantowanego przebiegu na okładziny hamulcowe GOLD. To absolutna nowość w tej branży, nowy standard dla całego rynku. Akcji towarzyszy intensywna kampania reklamowa wykorzystująca billboardy, internet, pocztę, punkty sprzedaży i czasopisma branżowe.

Postanowiliśmy podsumować 15 lat doświadczeń produkcyjnych i zaprezentować odpowiednio nasze dokonania
– mówi Eytan Dahan, założyciel i prezes IDACO – Dlatego wprowadziliśmy, jako pierwsi w Polsce, gwarancję przebiegu na nasze okładziny hamulcowe do samochodów ciężarowych z linii GOLD.


]2P[


IDACO produkuje w Polsce od 1991 roku. Początki firmy to torowanie drogi dla bezazbestowej technologii produkcji materiałów ciernych. Obecnie klocki i okładziny hamulcowe, okładziny sprzęgłowe, urządzenia nitujące i nity IDACO sprzedawane są w 23 krajach na świecie. Firma od 1999 roku utrzymuje system zarządzania jakością zgodny z normami ISO, zdobywając w międzyczasie szereg certyfikatów potwierdzających niezawodność i bezpieczeństwo swoich wyrobów. Gwarancja przebiegu to materialny dowód zaufania i trwałości, podsumowanie 15-letnich doświadczeń produkcyjnych. Oferta specjalna dostępna wyłącznie u Dealerów IDACO w Polsce.Szczegóły i lista dealerów na www.idaco.net

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!