Hologram – potwierdzeniem oryginalności

20 lutego 2006, 0:00

Po wejściu do Unii Europejskiej znacznie poszerzył się rynek handlu i usług. W pogoni za zyskiem niektóre firmy zaczęły podrabiać znane i uznane w świecie marki. Sytuacja ta nie ominęła także rynku motoryzacyjnego.
Na rynku samochodów ciężarowych od dawna funkcjonują różnej produkcji tarcze do tachografów, popularnie nazywane wykresówkami, przy czym najbardziej znaną marką wśród przewoźników jest VDO Kienzle.
Oryginalna wykresówka Kienzle to przede wszystkim:
– wysoka jakość
– bezawaryjna praca tachografu
– czytelność i wiarygodność dokonywanych na niej zapisów
Służby kontrolne niezwykle cenią sobie jakość wykresówek. Wykresówka jest m.in. przedmiotem szczegółowej oceny w czasie kontroli drogowej pojazdu. Specjalnym szablonem kontrolnym sprawdzana jest owalność wykresówki i umiejscowienie linii wyznaczających obszary zapisów rysików.
Coraz częściej słyszy się jednak o „podróbkach” wykresówek do tachografów. Klient nie zawsze ma świadomość , że kupił podrobiony  produkt w na pozór oryginalnie wyglądającym opakowaniu.
Zła jakość wykresówki powoduje:
– wyrywanie cząstek wosku i papieru
– zabrudzenie tachografu
– nieczytelność zapisów
– zwiększone koszty eksploatacji tachografu
Można jednak uniknąć problemów z rozszyfrowaniem oryginalnych opakowań wykresówek.

 

Gwarantem oryginalności i jakości wykresówek VDO Kienzle jest hologram na opakowaniu. Firma Drabpol, generalny przedstawiciel producenta wprowadziła go już w 2000 roku. Hologram świadczy jednocześnie o legalnym pochodzeniu towaru.
Dodatkowe informacje: tel. (022) 873 90 18, e-mail: najdapr@drabpol.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!