Targi AUTOTEC 2006 – Brno od 3 do 7 czerwca 2006

27 lutego 2006, 0:00

W dniach od 3 do 7 czerwca 2006 roku już po raz jedenasty w Brnie będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych AUTOTEC.
AUTOTEC ma dwuletni cykl edycyjny i odbywa się na przemian z Targami Autosalon, na których pokazuje się głównie samochody osobowe.

W ofercie wystawców Targów AUTOTEC znajdują się pojazdy użytkowe, technika serwisowa, części zamienne, akcesoria, sprzęt warsztatowy, paliwa, oleje, smary oraz usługi (finansowe, ubezpieczeniowe itp.) skierowane do ogólnie pojętego transportu drogowego.


W poprzedniej edycji wystawy w roku 2004 udział wzięło 568 wystawców z 21 krajów, których ekspozycje zajęły 61 952 m.kw., a odwiedziło je ponad 64 550 gości.
Uwzględniając położenie Brna i strukturę zwiedzających, Targi te są idealnym miejscem do prezentowania produktów czy usług klientom z Niemiec, Austriii, Węgier, Słowacji i Polski, a także handlowcom z byłych republik radzieckich, takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś czy Ukraina.
Dla uczestników tegorocznego AUTOTECU przygotowane są specjalne wystawy, konferencje i seminaria. Oprócz tego w programie znajdzie się wiele konkursów i pokazów.


Nowością 11 edycji Targów jest wyraźny podział na następujące segmenty tematyczne.
Autotec Truck
Autotec Van
Autotec Trailer & Body
Autotec Bus – projekt prezentujący ofertę dla transportu autobusowego
Autotec Petrol – kompleksowa prezentacja firm z branży materiałów napędowych, smarów oraz stacji paliw i myjni
Autotec Parts – części zamienne, wyposażenie, akcesoria
Autotec Service – Technologia i technika serwisowa

Zaproszenie na targi skierowano do specjalistów z firm transportowych, biur turystycznych oraz przedstawicieli zakładów komunikacji miejskiej.
Organizatorzy targów zapraszają wszystkich zainteresowanych oraz wszystkich miłośników do odwiedzenia strony: www.autotec.cz .
Targi AUTOTEC znalazły się liście refundowanych targów zagranicznych na rok 2006. Oznacza to, że firmy mogą starać się o refundację udział w tej wystawie w ramach zarządzanego przez Ministerstwo Gospodarki programu SPO-WKP.
Więcej informacji o refundacjach na: www.eksporter.gov.pl
Agencja Promocji Eksportu udziela swoim klientom wszelkich informacji o refundacjach oraz pomocy w przygotowaniu wniosku.


Przedstawiciel Veletrhy Brno a.s w Polsce:
Agencja Promocji Eksportu
tel. (034) 366 59 55
e-mail: agencja@targi.brno.pl
www.targi.brno.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!