Tablica Wyników (Dashboard) w systemie ISOF

27 lutego 2006, 0:00

Firma Heuthes opracowała i wprowadziła do systemu ISOF nową funkcję Tablicy Wyników (ang. Dashboard), będącą częścią CRM/DMS. Dzięki nowej funkcji możliwe jest wygenerowanie na pulpicie systemu ISOF lub w dokumencie DMS zestawu wykresów powstałych w oparciu o dane raportowane przez poszczególne moduły systemu.
Nowa funkcja jest zintegrowana z DMS i może korzystać z dowolnych raportów dostępnych w systemie ISOF. Raporty I wykresy są generowane przez ISOF w trybie off-line (np. w nocy) i zapisywane w DMS. Użytkownik systemu korzystając z wbudowanego w DMS intuicyjnego edytora HTML tworzy nowy dokument, wskazując odnośniki do raportów ISOF. Każdemu pracownikowi zgodnie z jego poziomem uprawnień dostępu do danych można przygotować indywidualny zestaw wyświetlanych informacji.
Nowa funkcja zostanie udostępniona użytkownikom systemu ISOF bezpłatnie wraz z nową wersją 6.2. Aby z niej skorzystać konieczne będzie posiadanie modułu DMS oraz modułu, z którego dane będą prezentowane dzięki Tablicy Wyników.
Jako pierwsze do nowej funkcji zostały podłączone raporty z systemów: FK, Prognoza Sprzedaży (ang. Forecast), CRM Analityczny, Zamówienia od Klienta, a także raporty z pozycjonowania w Statystykach WWW. Sukcesywnie dołączane będą raporty kolejnych modułów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!