Nowości firmy Coframa

27 lutego 2006, 0:00

Firma Coframa Sp. z o.o. – oferuje nowoczesne testery diagnostyczne do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów Axone 2000 oraz Nawigator Mobile firmy TEXA. Urządzenia firmy TEXA łączą w sobie uniwersalność i wygodę użytkowania, przy ich pomocy można diagnozować wszystkie dostępne na rynku  pojazdy zarówno ciężarowe jak i osobowe oraz motocykle i skutery.

Axone 2000 – to przenośne urządzenie diagnostyczne przystosowane do pracy przy podłączeniu do pojazdu za pomocą złącza diagnostycznego. Umożliwia diagnozowanie wielu systemów, (m.in. elektronika silnika, ABS/ESP/kontrola trakcji, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy (hydrauliczne/elektryczne), komputer pokładowy, elektronika zawieszenia, szyna CAN, elektronika skrzyni biegów, nawigacja itp.) wykrywanie i kasowanie błędów, monitorowanie parametrów technicznych, aktywację elementów wykonawczych, odczyt parametrów i konfiguracje ECU, kodowanie kluczyków i inne funkcje niezbędne przy diagnostyce.
Wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz LCD, klawiaturę oraz zasilanie bateryjne (przy podłączeniu do pojazdu korzysta z jego akumulatora). Możliwa jest rozbudowa urządzenia o dodatkowe moduły takie jak oscyloskop, multimetr, itp.


Navigator Mobile – jest najnowocześniejszą wersją bezprzewodowego interfejsu diagnostycznego współpracującego z komputerem typu PC lub laptopem. Uwolnienie od przewodów zapewnia technologia Bluetooth, dzięki której operator może dokonywać diagnostyki z dowolnego miejsca w warsztacie oraz testować pojazdy w ruchu. Łatwość obsługi i przejrzyste oprogramowanie zapewniają szybka i skuteczną diagnostykę.
Na życzenie operatora, Navigator Mobile można połączyć z komputerem za pomocą przewodu USB.

Więcej na stronach internetowych www.coframa.pl
Coframa Sp. z o.o.
Tel.: +48 61 877 05 06
e-mail: biuro@coframa.pl 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!