Łatwiej otworzyć serwis tachografów

6 marca 2006, 0:00

Wejście Polski do Unii Europejskiej w sposób istotny zniosło wiele barier stawianych przedsiębiorcom przez dotychczasowe ustawodawstwo. Jedną z tych barier były bardzo wysokie wymagania stawiane przedsiębiorcom chcącym samodzielnie sprawdzać tachografy samochodowe. Obecne obowiązujące Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 11 lutego 2005 r. w sprawie zezwoleń na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie instalacji lub napraw oraz sprawdzania urządzeń rejestrujących stosowanych w transporcie drogowym – tachografów samochodowych (Dz.U. Nr 33, poz.295) zniosło wymagania dotyczące posiadania pracochłonnej i kosztownej akredytacji dla przedsiębiorców wykonujących czynności napraw, instalacji oraz sprawdzania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska zajmującego się szeroko pojętą obsługą pojazdów firma Lontex oferuje kompleksową pomoc przy tworzeniu nowych serwisów.
Lontex oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie otwarcia:
– serwisu tachografów (instalacji i napraw)
– punktu sprawdzeń tachografów
– punktu legalizacji tachografów.
 
W ramach obsługi Lontex zapewnia:
– pomoc przy kompletacji dokumentacji (procedury napraw, instalacji oraz sprawdzania) oraz przygotowaniu wniosków
– wyposażenie serwisu w przyrządy pomiarowe i narzędzia
– szkolenie w zakresie napraw, instalacji oraz sprawdzania tachografów
– zaopatrzenie w części zamienne i tachografy oraz doradztwo dla serwisów po rozpoczęciu działalności


Program szkoleń prowadzonych przez Lontex jest uzgadniany z Głównym Urzędem Miar i dostosowywany do kwalifikacji i umiejętności uczestników.


Firma Lontex posiada duże doświadczenie w branży – 10 lat doświadczeń na rynku zaopatrzenia w części zamienne do tachografów.


Lontex
tel./fax: (0-32) 215 2797
www.lontex.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!