Wczoraj „Phoenix Polska”, dzisiaj TransComfort

13 marca 2006, 0:00

TransComfort rozpoczęła swoją działalność w roku 1995 pod nazwą „Phoenix Polska Sp. z o.o.” będąc wyłącznym przedstawicielem handlowym marki Phoenix na rynek polski. Tradycję tej współpracy będzie kontynuować.
Jednocześnie wychodząc naprzeciw wymogom swoich odbiorców spółka podjęła decyzję poszerzenia swojej oferty o nowe produkty, a co za tym idzie o nowe marki.
Konsekwencją tego działania stała się potrzeba bardziej neutralnej prezentacji na zewnątrz, co manifestuje nową nazwą TransComfort. Leży to również w interesie nowych partnerów, którzy wspólnie z TransComfort będą kształtować swoją pozycję w Polsce.

Jednoznaczną dewizą firmy jest oferowanie najwyższej jakości, stąd oferta handlowa TransComfort będzie poszerzana tylko i wyłącznie o renomowane produkty z referencjami pierwszego wyposażenia.
Centralnym punktem działania TransComfort jest umocnienie pozycji jako dostawca poduszek pneumatycznych do pojazdów użytkowych, między innymi poprzez wprowadzenie dodatkowo marki z referencjami pierwszego wyposażenia. Należy dodać, że TransComfort jest od lat dostawcą na pierwsze wyposażenie miechów dla producentów polskich.


Do nowych dziedzin oferowanych produktów należą przede wszystkim amortyzatory, okładziny i klocki hamulcowe oraz węże i przewody do pojazdów. Rozbudowie ulega obszerny asortyment produktów gumowych i metalowo-gumowych dla przemysłu (np. węże standardowe i specjalne, elementy MEGI), budownictwa (np. profile i maty tłumiące dźwięk i drgania, profile do autostrad, pokrycia dachowe) i górnictwa (np. taśmy przenośnikowe).


W nowej konstelacji TransComfort pragnie kontynuować i rozwijać swoją działalność jako kompetentny partner oferujący szeroką gamę amortyzujących produktów gumowych. Firma posiada doświadczenie i wspaniałe referencje w ofertach jednostkowych rozwiązań w projektach i inwestycjach wymagających specjalnie opracowanych konstrukcji „pod klienta”. Techniczne doradztwo w tym zakresie jest oczywistym serwisem.

„Widzimy wyzwanie dla naszej firmy i oferowanych rozwiązań wszędzie tam, gdzie nas samych lub nasze towary chcemy przemieścić sprawnie i wygodnie – tak streszcza swoje cele Zarząd Spółki. Jako znany na rynku, sprawdzony partner pod nową nazwą jeszcze efektywniej będzie dbał o swoich klientów w postaci atrakcyjnych ofert, doradztwa technicznego i szeroko rozumianego serwisu.


TransComfort Sp. z o.o.
Ul. Polska 21
81-334 Gdynia
Tel. 058 627 49 27
www.transcomfort.pl
transcomfort@transcomfort.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!