Dni branży – Transport, spedycja logistyka

10 kwietnia 2006, 0:00

W dniach 30 – 31 maja 2006 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjne Wojska Polskiego, ul. Żwirki i Wigury 9/13 odbędą się dni branży – Transport, spedycja logistyka.

Program:
30 maja 2006 roku – wtorek
Forum „Wpływ nowoczesnych technologii na zwiększenie konkurencyjności firm w transporcie drogowym i logistyce.


Tematyka:
1. „Jak zintegrowane narzędzia informatyczne wpływają na opłacalność inwestycji w transporcie drogowym na przykładzie rachunku zysków i strat”
2. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii przez przewoźników międzynarodowych na przykładzie doświadczeń i ocen Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych”
3. „Jak skutecznie zarządzać flotą transportową?”
Wykorzystanie systemu zarządzania flotą pojazdów i łączności satelitarnej
4. „Zarządzanie firmą transportową. W jaki sposób poprawić efektywność i sprostać zaostrzającej się konkurencji na rynku usług transportowych w Europie?”
5. „Tachograf cyfrowy wkracza do gry.” Od maja 2006 r. zaczyna obowiązywać dyrektywa UE nakazująca jego stosowanie w transporcie drogowym. Czy i w jakim stopniu polscy przewoźnicy są do tego przygotowani?
6. „Rola elektronicznego kodu RFID w sieciach logistycznych, obecnie i w przyszłości, na przykładzie Metro AG”. Komu i kiedy opłaca się wprowadzać tego typu nowoczesne systemy?

31 maja 2006 roku – środa
V Kongres Transportowy (organizowany przez ZMPD)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!