Nowa linia produktowa wywrotek marki Wielton – Master kipper

10 kwietnia 2006, 0:00

30 marca 2006 w siedzibie firmy Wielton S.A. miała miejsce oficjalna inauguracja wprowadzenia do produkcji nowej linii wywrotek: aluminiowych i stalowych Master kipper. Na zorganizowanej z tej okazji konferencji prasowej zaprezentowano szereg informacji na temat nowych produktów.
Zainwestowano w technologię uznaną za najnowocześniejszą w sektorze produkcji pojazdów transportowych. W tym celu zakupiono najnowszej generacji roboty spawalnicze, wykorzystywane do produkcji muld skrzyniowych i aluminiowych. Rozbudowano hale produkcyjne oraz wybudowano nową, w której wytwarzane są wyłącznie naczepy samowyładowcze.

Szczególną uwagę zwrócono na fakt, że wywrotki stalowe w całości oraz ramy w wywrotkach aluminiowych wykonane są z nowoczesnej szwedzkiej stali o wysokiej wytrzymałości Domex. To właśnie dzięki temu są one lżejsze i bardziej wytrzymałe od innych produktów tego typu wykonywanych ze stali.
Podkreślić należy również, iż procesy w toku działalności firmy, w tym etap rozwoju, projektowania i produkcji pojazdów podporządkowane są określonym procedurom PN EN ISO 9001:2001.

Po oficjalnym wprowadzeniu i zaprezentowaniu przez Zarząd nowych wyrobów, dziennikarze mogli osobiście zapoznać się z tajnikami linii produkcyjnej wywrotek oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanej dla nich prezentacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!