Ruszyła promocja olejów Fuchs

10 kwietnia 2006, 0:00

3 kwietnia 2006 rozpoczęła się promocja produktów firmy Fuchs przygotowana specjalnie z myślą o warsztatach samochodowych. Najpopularniejsze oleje silnikowe dostępne będą w promocyjnych pakietach objętych obniżką cen o ponad 25 % w stosunku do ceny cennikowej. W promocyjnej ofercie Fuchs dostępne są oleje: Titan Formel Plus 15W40, Titan Unic Plus 10W40 MC.

W skład zestawu promocyjnego wchodzi każdy z rodzajów oleju. Klienci mają do wyboru trzy rodzaje pakietów w zależności od wielkości opakowania – beczki 205 litrów, 55 litrów oraz opakowania 4 l.


Oleje objęte promocją:


Titan Unic Plus 10 W40 MC
Olej silnikowy na bazie MC, ograniczający zużycie paliwa, przeznaczony do silników benzynowych i diesla w samochodach osobowych, autobusach oraz maszynach budowlanych.
Titan Unic Plus 10W40 MC został dostosowany do wymagań nowoczesnych silników: minimalizuje emisję cząstek stałych w silnikach spełniających normy emisji spalin Euro 2 i Euro 3, zwiększa osiągi silnika oraz ułatwia obsługę serwisową.
Titan Unic Plus 10W40 MC jest olejem wielosezonowym pozwalającym na optymalizację przebiegów pomiędzy wymianami w ruchu dalekobieżnym – dopuszczalne są przebiegi nawet do 80 000 km. Olej tan szybko cyrkuluje w układzie smarowania, nawet w niskich temperaturach otoczenia i jednocześnie zapewnia ochronę silnika w wysokich temperaturach pracy.
Titan Unic Plus 10W40 MC został przetestowany i zatwierdzony przez: ACEA E5 / E3 / B3 / A3; API CH-4 / SJ; MB 228.3; MB 229.1; MAN M 3275; SCANIA; VOLVO VDS-2; VW 500 00 / 505 00; PORSCHE; MTU Typ-2; ALLISON C-4; BMW Special Oil; IVECO; DAF; DEUTZ TR 0199-99-3002


Titan Formel Plus 15W40
Wielosezonowy olej silnikowy do bardzo obciążonych silników z zapłonem iskrowym i z zapłonem samoczynnym z turbodoładowaniem i bez. Może być stosowany w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach i maszynach roboczych.
Titan Formel Plus dzięki specjalnie dobranym środkom uszlachetniającym zapewnia ochronę przed zużyciem ściernym przy wysokich obciążeniach, a także zapobiega powstawaniu nagarów, laków i szlamów, także w niekorzystnych warunkach eksploatacji.
Titan Formel Plus zapewnia płynne smarowanie tuż po rozruchu, jak i w czasie pracy w wysokich temperaturach, jest także kompatybilny z katalizatorami spalin.


Więcej szczegółów na stronie internetowej producenta www.fuchs-oil.pl lub u lokalnego przedstawiciela handlowego.
Promocja trwać będzie do końca maja 2006 lub do wyczerpania zapasów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!