Nowy punkt serwisowy Volvo w Olsztynie

15 maja 2006, 0:00

W wyniku zawartego porozumienia, działalność w zakresie świadczenia usług serwisowych i sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo, prowadzona dotychczas w Olsztynie, przy ulicy Lubelskiej 43D, przez firmę Galaauto Sp. z o.o., została z początkiem maja 2006r. przejęta przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aldo Andrzej Nafalski.

Adres nowego punktu serwisowego w Olsztynie to:


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aldo Andrzej Nafalski
ul. Kołobrzeska 54
10-434 Olsztyn


Bez zmian pozostają natomiast numery telefonu i fax-u do punktu serwisowego:
tel: +48 89 539 90 15; fax:+48 89 539 90 28


Nowy serwis, prowadzony przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aldo Andrzej Nafalski, spełnia wszelkie wymogi jakościowe niezbędne do prowadzenia tego typu działalności, określone zarówno przez obowiązujące przepisy, jak i przyjęty przez Volvo Truck Corporation, zgodnie z tymi przepisami, system selekcji jakościowej.
Nowy punkt serwisowy przy ulicy Kołobrzeskiej 54 stał się jednocześnie nową siedzibą punktu sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, realizowanej na tym terenie bezpośrednio przez Volvo Polska, Samochody Ciężarowe.
Firma Galaauto, prowadząca działalność w zakresie serwisu i sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo w Olsztynie do końca kwietnia br., skupia się obecnie na dalszym rozwoju tej działalności w czterech swoich lokalizacjach na ścianie wschodniej – w Jeżewie Starym k/Białegostoku, Białej Podlaskiej, Lublinie i Rzeszowie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!