Hengst laureatem nagrody Daimler-Chrysler

12 czerwca 2006, 0:00

Logistyczna Nagroda dla Dostawcy roku 2006 przypadła firmie Hengst, która pokonała tym samym 2000 innych dostawców. Pracownicy Hengst odebrali ją osobiście w Neustadt/Weinstasse.

Wzorowo funkcjonująca logistyka i innowacyjne pojmowanie partnerstwa przyniosły rodzinnej firmie z Munster Logistyczną Nagrodę Dostawcy Roku 2006. Wyróżnienie to przyznawane jest co roku, przez mieszczącą się w Stuttgarcie organizację zrzeszającą dostawców części dla producentów pojazdów, jednej z ponad 2000 firm z kraju i zagranicy.


Reinhard Fromm, jako przedstawiciel DaimlerChrysler AG w swej mowie podkreślał profesjonalizm, mobilność i niezawodność, jak również otwartość laureata na nowe wyzwania.


Hengst dostarcza Daimlerowi asortyment liczący kilkaset części oryginalnych, które w muszą być dostarczane do najróżniejszych miejsc na świecie. Dostawy wielu milionów filtrów zrealizowane w 2005 roku, były niezwykłym wyzwaniem logistycznym.


Nagroda Dostawcy Roku potwierdza obraną przez Hengsta drogę, którą firma podąża z coraz większą konsekwencją i nieustannie stara się ją optymalizować.
Innowacyjne koncepcje firmy Hengst w zakresie rozwoju technologii filtrów zostaną zaprezentowane także i w tym roku w Hannoverze na targach IAA dla pojazdów użytkowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!