Nowa marka „Kogel Foxx” dostępna przez Internet

19 czerwca 2006, 0:00

Kogel oferuje swoją nową naczepę Kogel Foxx w sklepie internetowym pod adresem: www.koegel-foxx.com . Produkt jest dostępny w ofercie od początku czerwca 2006. Wybór, konfiguracja oraz proces zamówienia Kogel Foxx zostały maksymalnie uproszczone i zajmują jedynie kilka minut.

Nowa naczepa Kogel Foxx jest alternatywą dla spedytorów bez względu na wielkość posiadanej floty. Kogel Foxx to standardowa naczepa wyposażona w zabudowę kurtynową, zsuwany dach oraz panelowe drzwi tylne. Zakres wyposażenia standardowego został dobrany bardzo precyzyjnie i zapewnia pełną możliwość realizacji podstawowych zadań transportowych.


Ponadto, Kogel Foxx oferuje możliwość samodzielnego konfigurowania wyposażenia dodatkowego. Liczba opcji odpowiada podstawowym oczekiwaniom i można ją dostosowywać elastycznie w zależności od potrzeb klienta. Tak przejrzysty sposób składania zamówień, sposób zakupu i konfiguracji oznacza minimalizację czasu pracy i nakładów administracji, magazynowania i logistyki, co ma pozytywny wydźwięk w cenie naczepy. Klienci mogą również na podanej stronie internetowej sprawdzić ceny pojazdów oraz wybranego przez siebie wyposażenia dodatkowego.


Nowa marka Kogel Foxx łączy w sobie know-how oraz uznaną jakość produktów Kogel z prostotą procesu produkcji i zamówień. Rama nowej naczepy została opracowana w Niemczech. Zabudowy kurtynowe wytwarzane są w Chocen w Czechach będącego 100% własnością Kogla, gdzie zakład został specjalnie zmodernizowany pod kątem produkcji tego typu zabudów.


Proces zamawiania produktu odbywa się przez Internet na: www.koegel-foxx.com i jest bardzo prosty. W trzy dni od momentu potwierdzenia wpłaty, Kogel Foxx czeka gotowy do złożenia w fabryce w Chocen. Dla zamówień złożonych bezpośrednio przez stronę internetową, Kogel oferuje dodatkową zniżkę w wysokości 100 euro. Istnieje oczywiście również możliwość zamawiania Kogel Foxx bezpośrednio u dealerów na analogicznych warunkach jak w Internecie korzystając z ich doświadczenia i zaplecza.


Wszystkie ceny podawane na stronie są cenami netto. Jednorazowe zamówienie więcej niż jednego produktu daje konsumentom możliwość otrzymania bardziej preferencyjnej ceny: dla przykładu 21 naczep można kupić już za 17,899 euro za sztukę.


Na jesieni Kogel Foxx zostanie zaprezentowana na targach IAA.


Kogel Foxx: dane techniczne:
Masa własna – około 6.4 tonnes
Dopuszczalna masa całkowita – 35 tonnes
Dopuszczalna ładowność (techniczna) – 27 tonnes
Wysokość w świetle naczepy – 2.75 metres
Długość wewnętrznej przestrzeni załadowczej – 13.62 m
Szerokość wewnętrznej przestrzeni załadowczej – 2.48 m
Szerokość w świetle naczepy: – 2.46 metres


Generalnym importerem naczep Kogel w Polsce jest firma Timex S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!