Volvo Trucks zorganizuje zawody

3 lipca 2006, 0:00

Firma Volvo Truck zorganizuje międzynarodowe zawody dla pracowników stacji serwisowych. Spodziewa się, że weźmie w nim udział co najmniej 12 000 uczestników z całego świata.
Celem zawodów ma być zarówno dalszy rozwój umiejętności personelu zatrudnionego w warsztatach, jak i podniesienie samego statusu zawodu mechanika.
Zadania konkursowe obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, podczas których testowane są umiejętności i wiedza zawodników w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych, w tym układów napędowych występujących w pojazdach.


Pierwszy etap zawodów to eliminacje krajowe, składające się z trzech rund konkursowych. Kolejnym etapem będą eliminacje na poziomie regionalnym. Nowością podczas najbliższej edycji VIST-y będzie światowy finał konkursu, jaki odbędzie się w czerwcu 2007 roku w Geteborgu i który będzie połączony z obchodami trzydziestej rocznicy istnienia tych zawodów. 30 konkurujących ze sobą drużyn, składających się z od 2 do 4 uczestników każda, zakwalifikuje się do wzięcia udziału w tych finałach. Część finałowa konkursu obejmie zadania zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!