Nowe inwestycje w sieci dealerskiej DAF

7 sierpnia 2006, 0:00

Dnia 19 lipca 2006 wmurowano Kamień Węgielny pod budowę nowej Stacji Serwisowej Samochodów Ciężarowych marki DAF, która powstanie w przy obwodnicy Trójmiasta.
DBK Sp. z o.o. rozpoczęła budowę serwisu w sieci dealerskiej DAF. Nowa stacja obsługi oraz salon sprzedaży pojazdów mieścił się będzie przy ul. Lubowidzkiej, Gdańsk – Szadółki.
Już tylko kilka miesięcy klienci DBK będą mogli dokonywać napraw w istniejącym od 2000r. obiekcie przy ul. Sztutowskiej w Gdańsku. Jesienią 2006 roku zostanie uruchomiony nowy punkt serwisowy o dogodnej lokalizacji oraz z doskonałym zapleczem technicznym. Na działce o powierzchni 29 998,0m2 powstanie obiekt serwisowo- handlowy wielkości 2 873,1 m2.Atrakcyjne położenie działki budowlanej zapewni łatwy dojazd wszystkim klientom z Trójmiasta i okolic, a rozległy teren wokół budynku umożliwi bezproblemowe manewrowanie zestawami pojazdów.
Projekt nowej hali uwzględnia 9 przejazdowych stanowisk naprawczych o długości 32 m , stację diagnostyczną, stanowisko napraw blacharsko-lakierniczych z nowoczesną ekologiczną kabiną ,system centralnej dystrybucji olejów zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa ekologicznego, stanowisko wyposażone w ramę i zestaw narzędzi do skomplikowanych napraw powypadkowych jak: prostowanie ram i kabin, a także automatyczną myjnię ciężarówek.
Kierowcy oczekujący na naprawy będą mogli odpocząć w specjalnie dla nich przeznaczonych pokojach, które wyposażone będą w TV, kuchnię, łazienkę i wygodne łóżka.
Pracę w nowym obiekcie znajdą również obecni i przyszli pracownicy DBK ,w związku z inwestycją w Gdańsku Zarząd Spółki planuje zwiększenie zatrudnienia o 25%.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!