DAFmania 2006

18 września 2006, 0:00

DAFmania, czyli spotkanie użytkowników i przyjaciół marki DAF, odbywa się co roku, przeważnie we wrześniu, w jedną z pierwszych sobót miesiąca. Jej tegoroczna, siódma już edycja przypadła na sobotę 9 września 2006r. i została zorganizowana w siedzibie krakowskiego dealera DAF – firmy Wanicki Sp. z o.o.
Wybór ten nie był przypadkowy. Przede wszystkim Wanicki to jeden z najprężniej działających sprzedawców ciężarówek DAF w naszym kraju.
W swej siedzibie w Mogilanach pod Krakowem firma dysponuje doskonałym zapleczem sprzedażowo-serwisowym, na które składają się nowoczesny biurowiec z salonem ekspozycyjnym oraz dobrze wyposażony warsztat, sala szkoleniowa, magazyn części zamiennych.
Na plac przed nowym obiektem serwisowym przyszło tego sobotniego popołudnia 2000 gości. Przygotowano dla nich rozliczne atrakcje. Zainteresowani ciężarówkami przez cały czas mogli zapoznać się z pełną paletą oferowanych przez DAF Trucks Polska ciężarówek. Wielu interesował XF105, sprzedany u nas w kraju dotąd w liczbie ponad 500 egzemplarzy. Wielu przystawało także przy pokazywanych w Polsce po raz pierwszy najnowszych przedstawicielach rodzin lekkiej LF i średniej CF, zaopatrzonych naturalnie w proekologiczne silniki spełniające normy Euro 4/Euro 5.


Poza tą stroną truckerskiego ducha na DAFmanii nie mogło oczywiście zabraknąć strawy dla ciała. Suto zastawione stoły, pokaz sztucznych ogni i laserów oraz występ grupy Zakopower i popowej artystki In-Grid – to atrakcje przygotowane dla uczestników DAFmanii. Występ tej ostatniej wspominany będzie jeszcze długo, podobnie jak jej taniec z właścicielem firmy Wanicki – Panem Wiesławem Wanickim. Taniec ten bardzo zelektryzował publiczność, zachęcając ją do dalszej zabawy, która trwała do białego rana.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!