Continental na Międzynarodowym Salonie IAA Hanower 2006

18 września 2006, 0:00

Goście wrześniowego Międzynarodowego Salonu Samochodowego Hanower 2006, którzy odwiedzą stoisko Continental, będą mieli możliwość zapoznania się z pełnym asortymentem opon do samochodów ciężarowych, innowacjami Continental w zakresie opon zimowych, a także nowościami produktowymi.

Salon 2006 to oficjalna prezentacja opony 495/45R22.5 HDL1 Superdrive.Opona ta ma zastąpić koła bliźniacze na osi napędowej. Przy budowie opony szeroko wykorzystano najnowsze zdobycze przemysłu chemicznego, dzięki którym opona charakteryzuje się małym ugięciem
Mniejsza absorpcja energii redukuje zaś opory toczenia, a te z kolei przekładają się na energooszczędność, czyli zmniejszenie zużycia paliwa. Poza tym optymalny kontur w połączeniu z wytrzymałością całej konstrukcji przyczynia się do zwiększenia maksymalnych przebiegów nowych opon Continental.


Kolejną atrakcją stoiska będzie prezentacja już dostępnej na polskim rynku opony naczepowej w rozmiarze 445/45R19.5 HTL1.


]2P[
Jest ona uzupełnieniem oferty marki Continental dla segmentu naczep typu mega o oponę o nośności osi 9t, obok dobrze znanej na rynku opony 385/55R19.5 HTL przeznaczonej do naczep o nośności osi 8t.


Wrześniowy Salon IAA to doskonałe miejsce do powrotu do tematu opon zimowych.
Continental w swoim asortymencie opon zimowych do samochodów ciężarowych uwzględnił nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również stan dróg, po których wyposażone w nie samochody będą się poruszać.
Zaprezentowane zostaną nowe opony: Winter HSW Scan 385/55 R 22.5 oraz Winter Scan 315 R 22.5.
Każdy z odwiedzających stoisko będzie mógł zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi prezentowanymi przez dział ContiTech a także gotowymi produktami. Prezentacji dokonają specjaliści Continental, jak również będzie można skorzystać z multimedialnych stanowisk prezentacyjnych.


61 Międzynarodowy Salon Samochodowy
Hanower, 21-28 września 2006
Hala 17, Stoisko B11

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!