Nowa wersja programu KATALOG

18 września 2006, 0:00

Ukazała się nowa wielojęzyczna wersja programu Katalog, przeznaczonego dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych.


Pełni on rolę oferty elektronicznej dla odbiorców firm, działających w branży motoryzacyjnej, a ponadto udostępnia funkcje, dzięki którym użytkownik końcowy może bezpośrednio zamówić towar i sprawdzić jego dostępność. W ramach zakupionej licencji hurtownia bądź sklep zyskują prawo do nieodpłatnego rozprowadzania aplikacji w dowolnej liczbie kopii wśród swoich klientów.

Najnowsza wersja, oznaczona numerem 2.18, wprowadza możliwość lokalizacji językowej programu, szczególnie istotną dla firm, planujących ekspansję na rynki zagraniczne.


W domyślnej instalacji programu poza wersją polską dostarczane jest również tłumaczenie menu i komunikatów programu na język angielski. W standardowej instalacji programu dostępne są narzędzia tłumaczące, dzięki którym możliwe jest stworzenie własnej wersji dla języków standardowo nie występujących w systemie. Narzędzia te wyposażone są w opcje automatyzacji, dzięki którym daną frazę wystarczy przetłumaczyć tylko raz, a zostanie ona podmieniona w nazwach wszystkich towarów, zaimportowanych do katalogu.


Istotną cechą programu, szczególnie ważną w kontekście działalności marketingowej, jest możliwość dostosowania wyglądu i szaty graficznej aplikacji do kolorystyki dystrybutora części. W ten sposób program komponuje się z całością działań marketingowych, sprawiając wrażenie „programu autorskiego”. W najnowszej wersji programu dodano ponadto możliwość zmiany ikony samego programu, a nie tylko ikony skrótu, z którego aplikacja jest uruchamiana.


Do poprawnego działania aplikacji wymagane jest posiadanie systemu magazynowania i sprzedaży FIRMA2000. Przeniesienie danych z istniejących u Klienta systemów magazynowania i sprzedaży wykonywane jest bez dodatkowych opłat.


Szczegółowe informacje:
ASCO s.c.
Tel. (012) 638-61-77
http://www.asco.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!