Nowa lokalizacja Volvo Truck Center w Opolu

2 października 2006, 0:00

Volvo Truck informuje, iż punkt sprzedaży samochodów ciężarowych i stacja serwisowa Volvo Truck Center w Opolu, funkcjonujące dotychczas przy ulicy Światowida 16, przenoszą się do całkiem nowego, własnego obiektu, zlokalizowanego w Dąbrowie k/Opola.

W dniu 23 września 2006, miała miejsce oficjalna inauguracja działalności punktu serwisowego Volvo Truck Center w Dąbrowie, z udziałem zaproszonych gości, wśród których znaleźli się klienci firmy, przedstawiciele lokalnych władz, a także dziennikarze z mediów lokalnych i branżowych.


Punkt serwisowy Volvo Truck Center w Dąbrowie k/Opola to jeden z ośmiu punktów Volvo Truck Center w Polsce i jeden z wielu punktów Volvo Truck Center, jakie funkcjonują w tej chwili w Europie.


Istnienie takich punktów na terenie Europy jest wynikiem podjętej przez Volvo Truck Corporation decyzji, iż stacje serwisowe w pełni zarządzane przez Volvo, będą w ramach całej Europy występować pod wspólną nazwą marketingową: Volvo Truck Center.


W chwili obecnej w Polsce poza Dąbrową, punkty serwisowe Volvo Truck Center znajdują się w Błoniu, Długołęce, Gdyni, Krakowie, Szczecinie, Świętochłowicach i Torzymiu. Obok ośmiu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 17 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 25 punktów serwisowych.


Jednocześnie, na terenie punktu Volvo Truck Center w Dąbrowie znajduje się jeden z 18 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej działają na terenie Polski, a jednocześnie jeden z 14, w których sprzedaż jest realizowana bezpośrednio przez firmę Volvo Polska, Samochody Ciężarowe.


Obiekt serwisowy Volvo Truck Center w Dąbrowie k/Opola w szczegółach:
Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 1.066 m2, w tym 720 m2 zajmuje powierzchnia warsztatowa.
Zakres oferowanych usług obejmuje: przeglądy techniczne i okresowe, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Volvo a także obsługę i naprawy urządzeń Toll Collect.
Na terenie obiektu znajduje się także punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo.
Serwis jest do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Również w niedzielę i święta pełniony jest 24-godzinny dyżur serwisowy, w ramach Volvo Action Service.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!