12.000 uczestników w konkursie VISTA 2007

20 października 2006, 0:00

VISTA 2007 – międzynarodowe zawody dla pracowników stacji serwisowych Volvo właśnie się rozpoczynają. W konkursie bierze udział 12000 uczestników z ponad 1000 stacji serwisowych Volvo, zlokalizowanych w 68 krajach. Konkurs składa się z kilku etapów, które zakończą się światowym finałem w czerwcu 2007 roku.

Konkurs przyciąga olbrzymią liczbę osób. Ponad 3000 zespołów, składających się trzech lub czterech osób każdy i obejmujących zarówno mechaników samochodów ciężarowych i autobusów Volvo, jak również pracowników ds. części zamiennych i administracji, weźmie udział w bieżącej edycji VIST-y.


„Tegoroczna liczba uczestników VISTY jest o prawie 30% wyższa od tej, jaką zgromadziła poprzednia edycja konkursu” – powiedział Ake Hansson – dyrektor odpowiedzialny za organizację VISTY w ramach Volvo Trucks.
„Jednym z naszych celów jest ciągły rozwój kompetencji wśród pracowników warsztatów, a co za tym idzie zapewnienie naszym klientom jeszcze lepszego poziomu usług serwisowych ze strony najlepszych mechaników w branży”.


Pierwsza runda konkursu, odbywająca się w połowie października 2006, składa się z 30 teoretycznych pytań testowych i dodatkowo 2 pytań opisowych (rozstrzygających). Następnym etapem, zaplanowanym na początek przyszłego roku, będą półfinały zorganizowane w 9 lokalizacjach obejmujących 6 regionów z całego świata. Światowy Finał VISTY odbędzie się Göteborgu, w czerwcu 2007 roku i będzie połączony z obchodami pięćdziesiątej rocznicy istnienia zawodów, w tym trzydziestej rocznicy istnienia konkursu pod obecną nazwą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!