Master, Mascott oraz… Maxity

27 października 2006, 0:00

Maxity jest najnowszym członkiem gamy pojazdów dostawczych Renault Trucks, pojazdem stanowiącym uzupełnienie Mastera i Mascotta.
W marcu 2007 roku Maxity zostanie wprowadzone hucznie do rodziny pojazdów dostawczych Renault Trucks.

Łatwość manewrowania, zwarta budowa, oraz zoptymalizowana ładowność są mocnymi punktami tego nowego pojazdu z kabiną nad silnikiem, który oferuje swoim właścicielom znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Maxity jest uzupełnieniem dla rodziny Master i Mascott. Dostępny będzie w zakresie DMC od 2.8 do 4.5 T, z trzema wersjami silników: 110, 130 oraz 150 KM.
 
Maxity jest ciężarówką, której wygląd zewnętrzny podkreślony został wyrazistym designem, charakterystycznym dla pojazdów ciężarowych Renault Trucks. Projekt wnętrza jest w znacznej części zapożyczony z samochodów osobowych. Komfort oraz funkcjonalność wnętrza kabiny połączone zostały z ergonomią miejsca pracy kierowcy.
Maxity będzie dostępne w ofercie od marca 2007. Dzięki 1 150 punktom serwisowym Renault Trucks w Europie, stoi za nimi doświadczenie dużego producenta pojazdów użytkowych oraz obsługa posprzedażna, zapewniana przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!