Nowe katalogi Hengst

27 października 2006, 0:00

Na tegorocznych targach Automechnika firma Hengst zaprezentowała najnowszą edycję katalogów do samochodów osobowych oraz użytkowych.
Po raz pierwszy zaprezentowano również katalog filtrów do maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników stacjonarnych. Na 850 stronach znalazło się 560 producentów i ponad 24 000 modeli.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy do oferty wprowadzono ponad 100 nowych produktów co potwierdza rosnący trend w zakresie tych zastosowań.

Wszystkie katalogi posiadają czytelny układ i składają się z 5 działów: nowe produkty, typy w przygotowaniu, artykuły zastąpione lub wycofane, zastosowania (lista wg producenta pojazdu), zastosowania (lista wg nr filtra).
Nowa edycja zawiera opracowanie w dodatkowych 6 językach i obecnie katalog dostępny jest w 12 wersjach językowych: niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, turecki, grecki, polski, rosyjski, chiński, arabski.
Dostępna jest również najnowsza wersja katalogu na płycie CD. Katalog ten zawiera kompletny program zastosowań do samochodów osobowych, użytkowych i maszyn rolniczych i budowlanych, a także listy porównawcze. Prosty układ katalogu pozwala na szybkie wyszukiwanie artykułów wg różnych kryteriów, a jedno kliknięcie pozwala na uzyskanie cennych informacji jak np. instrukcje montażu filtrów kabinowych, zdjęcia oraz dodatkowe uwagi. Najnowsza wersja, aktualizowana tygodniowo jest dostępna na stronie: www.hengst-filter.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!