ServiceLine 24h już dostępna

5 listopada 2006, 0:00

Od 1 listopada 2006 roku ServiceLine 24hcałodobowa linia serwisowa stworzona dla firm transportowych, które mogą mieć problemy z ogumieniem – będzie dostępna również dla flot transportowych, świadczących usługi tylko na terenie Polski.
Obejmuje m.in. całodobową polskojęzyczną linię telefoniczną dla krajowych operatorów transportowych.

Całodobowa międzynarodowa pomoc drogowa ServiceLine 24h to pakiet usług dla firm transportowych. Aby uzyskać pomoc w sprawach związanych z ogumieniem pojazdu muszą one tylko zadzwonić. Kontakt z ServiceLine 24h możliwy jest przez całą dobę, 365 dni w roku. Profesjonalne Centrum Kontroli Zgłoszeń Zdarzeń zapewnia szybką i skuteczną pomoc. Obsługa klientów w Centrum jest prowadzona w wielu językach m.in. polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, włoskim, hiszpańskim i tureckim.


Zaawansowane systemy kartograficzne, wykorzystujące opracowane specjalnie przez Goodyear Dunlop Tires Polska oprogramowanie, oraz pracownicy Centrum zapewniają niezwłoczne, dokładne zlokalizowanie pojazdu.
Oznacza to, że natychmiast zostaje też ustalony najbliższy punkt mogący udzielić pomocy, z którego jest wysłany pojazd wyposażony w urządzenia niezbędne do usunięcia awarii. Każde wezwanie jest monitorowane krok po kroku. Kierowca regularnie otrzymuje informacje SMS-owe o postępach prac, a klient – firma transportowa – jest informowana telefonicznie o poszczególnych etapach usuwania awarii. Informacja na temat zgłoszonego wezwania jest sporządzana zgodnie z indywidualnym profilem klienta, zapisanym w kartotece danych prowadzonej dla każdej firmy transportowej.


RoadsideAssistanceSolutions – informacja przez internet w czasie rzeczywistym
Opisane wyżej usługi poszerzone są dodatkowo o RoadsideAssistanceSolutions – narzędzie polegające na przekazywaniu informacji o zdarzeniu przez internet. Na każdym etapie wezwania członek Zespołu Kontroli Zgłoszeń Zdarzeń loguje się poprzez 24-godzinny system ServiceLine 24h na stronę internetową, do której dostęp ma poza nim tylko klient. Zazwyczaj w momencie wystąpienia zdarzenia członek zespołu rozpoczyna od zalogowania wezwania. Po przeprowadzeniu rozmowy z kierowcą oraz zlokalizowaniu pojazdu informacje te są wprowadzane do systemu. Ustalana jest też lokalizacja najbliższego warsztatu. Po rozmowie z warsztatem zostaje określony szacunkowy czas dojazdu na miejsce zdarzenia. Klient otrzymuje te informacje niemal natychmiast – gdy tylko członek zespołu wprowadzi je do systemu. Zdarzenie ulega zamknięciu w momencie, gdy pojazd jest zdolny do jazdy. Menedżer Parku Samochodowego może dzięki temu uzyskać dostęp do kluczowych i szczegółowych informacji na temat zdarzenia.


Dodatkowe korzyści finansowe
Ważną częścią usługi ServiceLine 24h jest fakturowanie, które wykonuje się centralnie. Po rozmowach z międzynarodowymi doradcami finansowo-księgowymi istnieje możliwość odzyskania podatku VAT przez klienta. Zasady zwrotu VAT różnią się w poszczególnych państwach, jednakże ServiceLine 24h i w tej dziedzinie służy pomocą operatorom transportowym, oferując szczegółowe informacje dotyczące możliwości otrzymania zwrotu należnego VAT w danym kraju.
ServiceLine 24h jest usługą dostępną zarówno dla operatorów krajowych, jak i międzynarodowych parków samochodowych, w tym również autobusów i autokarów.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!