Urządzenie do kontroli ustawiania geometrii kół – oferta specjalna

5 listopada 2006, 0:00

Firma WSOP z Gliwic proponuje zakup urządzenia do kontroli i ustawiania geometrii kół samochodów ciężarowych i autobusów – HAWEKA TA-20.
Urządzenie to umożliwia pomiar na dowolnym stanowisku – nie wymaga ono precyzyjnego poziomowania. Daje to możliwość zastosowania tego urządzenia również w serwisach mobilnych.


TA-20 służy do szybkich pomiarów zbieżności całkowitej, połówkowej, kątów pochylenia kół, kątów różnicy skrętu kół KRSK, kątów wyprzedzenia KWSW i pochylenia KPSW sworzni zwrotnicy, pomiarów ustawienia osi tylnych i pozycji przekładni kierowniczej.
Urządzenie pozwala na dokonywanie pomiarów w tzw. „stanie jazdy,” zatem podnoszenie osi pojazdu lub jego kół w celu kompensacji jest zbyteczne.
TA-20 uwzględnia w pomiarze ramę pojazdu; doskonale radzi sobie też z autobusami bezramowymi oraz z pojazdami o wielu osiach skrętnych. Dzięki niemu można dokonywać szybkich i poprawnych pomiarów na wszystkich typach pojazdów w zależności od doboru koniecznego wyposażenia dodatkowego.
Geometria HAWEKA TA-20 jest specjalnie przygotowana do pracy w warunkach warsztatowych – jest „przyjazna” dla mechaników. W urządzeniu tym rozwiązano problem z rozładowanymi akumulatorami. Do zasilania głowic zastosowano ogólnodostępne na rynku akumulatorki, dlatego awaryjnie można zastosować popularne baterie „paluszki.”

Kupując urządzenie HAWEKA TA-20 w firmie WSOP klient w standardzie otrzymuje pomoc techniczną – poczynając od bezpłatnego pokazu, poprzez profesjonalne szkolenie wstępne, aż po kompleksową obsługę posprzedażową i serwis.
Cena netto: 4 990,00 euro


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!