eNeRGiaZ – nowa gama akumulatorów

27 listopada 2006, 0:00

Firma RGZ Magneti Marelli Aftermarket uzupełniła swoją dotychczasową ofertę akumulatorów Magneti Marelli o nową gamę – NRGZ „eNeRGiaZ”.
Oferta obejmuje 21 referencji akumulatorów bezobsługowych do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych o parametrach rozruchowych od 35 do 220Ah.

Akumulatory te są standardowo wyposażone w separatory kopertowe, które wydłużają czas użytkowania akumulatora poprzez ograniczenie negatywnych konsekwencji erozji masy czynnej, jak również eliminują niebezpieczeństwo zwarcia między płytami akumulatora. Na bieguny dodatkowo nałożono osłony, które pełnią rolę zabezpieczeń przed ewentualnym zwarciem za pośrednictwem karoserii, elementów elektrycznych czy też innych metalowych elementów.
Technologia Ca/Ca (wapniowo-wapniowa) polegająca na użyciu do budowy płyt akumulatora stopu ołowiu z domieszką wapnia zastosowana w produkcji akumulatorów NRGZ „eNeRGiaZ” powoduje, iż zużycie wody ograniczono do absolutnego minimum.
Konstrukcja ta daje możliwość dłuższego przechowywania akumulatora bez utraty parametrów i konieczności doładowywania oraz eliminuje konieczność sprawdzania i uzupełniania poziomu elektrolitu w akumulatorze przez cały okres jego użytkowania.
Gama NRGZ „eNeRGiaZ” pokrywa 90% zapotrzebowania rynku w akumulatory do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe).
Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć: na stronie www.rgz-magnetimarelli.pl
lub pod numerem telefonu: (0-32) 60 36 107

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!