Polacy mistrzami Europy!

4 grudnia 2006, 0:00

Polacy byli bezkonkurencyjni w zorganizowanym przez Goodyeara ogólnoeuropejskim konkursie serwisów opon ciężarowych sieci TruckForce.
Serwis TruckForce STN Błonie nie dał szans swoim konkurentom zarówno w Polsce, jak i w Europie.
29 listopada 2006r. jego szef Sławomir Nadolny odebrał oficjalnie nagrodę, czyli specjalistyczną przyczepę serwisową ogumienia o wartości ponad 25 000 Euro. Już wkrótce w ślady mistrzów z Błonia może podążyć inny polski serwis sieci TruckForce – tym razem z Serwisu Ogumienia Witaszyce, który wygrał kolejną polską edycję 2006/2007.

Aby zwyciężyć w tym europejskim konkursie trzeba było pokonać rywali w kilku konkurencjach – zarówno teoretycznych (test z wiedzy o ogumieniu), jak i praktycznych.
Po pokonaniu 14 serwisów zakwalifikowanych do ogólnopolskiego finału przyszła kolej na walkę z najlepszymi serwisami Europy. Także tam Polacy okazali się najlepsi.
„To zwycięstwo to zasługa wszystkich ludzi pracujących w serwisie SNT Błonie. Jesteśmy profesjonalnym serwisem oraz doskonale rozumiejącym się zespołem, umiemy sprawnie pracować i – co najważniejsze – po prostu znamy się na oponach do pojazdów ciężarowych. Nagroda w postaci doskonale wyposażonej przyczepy serwisowej będzie nam doskonale służyć do sprawnej obsług flot transportowych – powiedział Sławomir Nadolny, szef serwisu TruckForce STN Błonie.
W ślady serwisu z Błonia idzie Serwis Ogumienia Kasprzak Witaszyce, który zwyciężył w najnowszej edycji polskiej części konkursu. Nagrodą był czek na 3 tysiące euro. W przyszłym roku fachowcy z Witaszyc będą mogli zmierzyć się z kolegami z całej Europy i jeszcze raz udowodnić swoją klasę.
„Fakt, że polski serwis STN Błonie TruckForce okazał najlepszy w Europie oraz profesjonalizm, jaki pokazał w kolejnej edycji konkursu TruckForce Service Provider Of The Year 2006/2007 Serwis Ogumienia Witaszyce cieszy mnie jako przedstawiciela koncernu Goodyear – organizatora konkursu, gdyż świadczy to o bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu serwisów TruckForce, które kompleksowo obsługują floty transportowe w obszarze ogumienia” – powiedział Janusz Krupa, menedżer opon ciężarowych Grupy Goodyear Polska.
Działające pod patronatem Goodyeara serwisy TruckForce są rozmieszczone strategicznie w całej Europie. Pokrywają wszystkie najważniejsze szlaki transportowe. Warsztaty te znają i rozumieją potrzeby klientów, dzięki czemu mogą zaoferować wsparcie zarówno dla pojazdów służby publicznej, jak i aut firmowych. Obecnie europejska sieć usługowa TruckForce posiada ponad 2500 warsztatów, zatrudniających przeszkolony personel oraz wyposażonych w specjalistyczny sprzęt niezbędny do kompetentnego i skutecznego wykonania każdego zadania oponiarskiego.W Polsce działa ponad 70 serwisów sieci TruckForce.


Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!