Wynajem Scania

4 grudnia 2006, 0:00

Scania zaproponowała swoim klientom, jak również operatorom, którzy posiadają w swojej flocie różne pojazdy i nie mają doświadczenia w eksploatacji ciężarówek marki Scania ofertę krótkoterminowego wynajmu pojazdów ciężarowych tej marki.


Jest to usługa zapewniająca szybki dostęp do środków transportu na określony czas w przypadku nagłego i trudnego do przewidzenia czasowego wzrostu zapotrzebowania na przewozy transportowe, podczas prac sezonowych, czy gdy zdarzy się awaria wymagająca czasochłonnej naprawy.
Pojazdy można wynająć nawet na 1 dzień, a maksymalnie do 12 miesięcy. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie, są zarejestrowane, oznakowane, mają opłacony podatek drogowy oraz wykupioną winietę.

 
Jeżeli firma potrzebuje pojazdów nawet na krótko, usługa Wynajem Scania jest proponowanym rozwiązaniem. Aby wynająć pojazd, należy skontaktować się z najbliższym dealerem Scania. Do dyspozycji przeznaczono pojazdy Scania w specyfikacjach właściwych do obsługi najpopularniejszych typów transportu.
R420 LA 4×2 HNA – Euro 4, Highline, Opticruise
R420 LA 4×2 HNA – Euro 4, CR19, instalacja hydrauliczna do wywrotu, Retarder
R420 LA 4×2 HNA – Euro 5, Highline, Opticruise
R420 LA 4×2 MEB – Euro 4, Highline, Opticruise, Extra low, regulowana wysokość siodła (2 poziomy)


Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!