Info Tech Truck – multimedialny poradnik firmy Fota S.A. dla warsztatów

15 grudnia 2006, 0:00

Jesienią 2006 roku firma Fota S.A., wprowadziła multimedialny poradnik dla warsztatów obsługujących pojazdy użytkowe 
Info -Tech Truck.

Info -Tech Truck to multimedialny poradnik warsztatów specjalizujących się w pojazdach użytkowych. Program ten ułatwia i przyspiesza obsługę samochodów ciężarowych.
Info -Tech Truck zawiera zestaw instrukcji dotyczących napraw i obsługi samochodów ciężarowych i dostawczych oraz informacje techniczne przedstawione w formie grafiki, tabel i tekstu. Program stanowi zapis informacji o 20 markach, ponad 600 modelach i około 5300 typach samochodów. Program zawiera znaczną ilość cennych informacji (rysunków technicznych, schematów, tabel), a posługiwanie się nim jest bardzo proste.

Info -Tech Truck będzie w najbliższej przyszłości współpracować z katalogiem produktów Fota S.A.

Program dostępny jest wyłącznie w wersji on-line. Wersja on-line nie wymaga instalacji i można go używać jednocześnie na 2 komputerach. Warsztaty należące do sieci Leader Service Truck korzystają z Info – Tech Truck i jego aktualizacji na specjalnych, promocyjnych warunkach.
Multimedialny poradnik jest ciągle uaktualnianą bazą danych o większości pojazdów ciężarowych, obecnych na rynku europejskim. Zawiera 4 moduły- dane serwisowe pozyskane od producentów pojazdów, wykaz czasów napraw, dane techniczne pojazdów, w tym momenty dokręceń oraz podręczniki techniczne z instrukcjami napraw. Ta baza danych w połączeniu z komputerem diagnostycznym umożliwia naprawę prawie każdej usterki spotkanej w pojazdach starszych niż 3 lata – a więc tych wszystkich, które wyszły z serwisu gwarancyjnego.

W Info -Tech Truck opisana jest cała wielka siódemka pojazdów ciężarowych – MAN, Mercedes, Scania, Volvo, DAF, Renault i Iveco, a oprócz tego lekkie pojazdy użytkowe jak Iveco Daily czy Hyundai H100.
Roczna licencja na pełną wersję programu Info – Tech Truck (4 moduły) kosztuje 4990 zł netto. Program można zakupić także w podziale na poszczególne moduły. Dla warsztatów zrzeszonych w sieci Leader Service Truck przewidziany jest rabat w wysokości 10%.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.22.226.*, 12 czerwca 2011, 5:16 0 0

kej

Odpowiedz