Nowości w firmie Fota

28 grudnia 2006, 0:00

Od 21 grudnia 2006r. oferta sprzętu i wyposażenia warsztatowego firmy Fota S.A. została wzbogacona o nowe urządzenia firmy Texa. Występują one w trzech różnych wersjach – Axone 2000, Nawigator Mobile oraz Axone 3 Mobile i służą do diagnostyki samochodów ciężarowych oraz osobowych.

Axone 2000 jest testerem diagnostycznym do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Jest to przenośne urządzenie, przystosowane do pracy przy podłączeniu do pojazdu za pomocą złącza diagnostycznego. Umożliwia diagnozowanie wielu systemów takich jak np. elektronika silnika, wspomaganie kierownicy, ABS/ESP/kontrola trakcji, klimatyzacja, komputer pokładowy, kodowanie kluczyków oraz inne funkcje niezbędne w diagnostyce.

Navigator Mobile, to najnowocześniejsza wersja bezprzewodowego interfejsu diagnostycznego, który współpracuje z komputerem PC lub laptopem. Dzięki technologii Bluetooth, operator może dokonywać diagnostyki z dowolnego miejsca w warsztacie, a także testować ruchy w warsztacie. Na życzenie operatora, Nawigator Mobile, można połączyć z komputerem za pomocą przewodu USB.

Axone 3 Mobile jest testerem do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, autobusów , przyczep i naczep. Jest uniwersalnym urządzeniem. Przeznaczony jest do diagnozowania systemów elektronicznych pojazdów. Umożliwia także wykrywanie i kasowanie błędów, monitorowanie parametrów technicznych, aktywację elementów wykonawczych, odczyt parametrów I konfigurację ECU, kodowanie kluczyków. A także inne funkcje niezbędne przy diagnostyce.

Urządzenie w wersji Nawigator Mobile można kupić w promocyjnej cenie 18,900 zł netto.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Zainteresowani mogą kontaktować się z doradcami technicznymi . Adresy i telefony do doradców, znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.leader-service.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!