Ena Truck wprowadza wideosystemy TOPCAM

3 czerwca 2015, 15:34

Powiększone pole widzenia to ważne udogodnienie dla kierowców, zaś monitoring ładunku podczas postoju jest dodatkowym elementem bezpieczeństwa. Coraz większą popularność zyskują więc systemy monitoringu wizyjnego. Dlatego Ena Truck powiększyła swoją ofertę o systemy cyfrowego monitoringu wideo bez- i przewodowego TOPCAM.

Gama urządzeń obejmuje kamery do monitorowania pojazdu i naczepy z ładunkiem podczas postojów, zestawy do obserwowania martwych pól ciężarówek, pojazdów budowlanych i dostawczych oraz kamperów, kamery wspomagające cofanie i rejestratory jazdy do wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, kamery do monitoringu wnętrz pojazdów użytkowych i publicznych (radiowozy, karetki pogotowia, autobusy, przewóz koni i innego inwentarza), urządzenia ułatwiające pracę w maszynach budowlanych i wózkach widłowych.

Urządzenia wyróżniają się wysoką jakością cyfrowego obrazu, zarówno rejestrowanego jak i wyświetlanego, wytrzymałością na trudne warunki drogowe i różne warunki atmosferyczne, niskim zapotrzebowaniem energetycznym (praca w systemie 12/24V), a to wszystko przy niewielkich rozmiarach i wadze.

Poszczególne urządzenia można składać i dowolnie konfigurować (dodawać kolejne moduły) w nawet najbardziej rozbudowane systemy wizyjne. Są przy tym intuicyjne w obsłudze.

Aktualna oferta Ena Truck obejmuje 17 pozycji: gotowych zestawów cyfrowego monitoringu, pojedynczych urządzeń oraz akcesoriów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!