Rusza projekt Renault Trucks T „Naturalnie Renault Trucks”

8 czerwca 2015, 10:57

Począwszy od drugiego tygodnia czerwca wyrusza na polskie drogi karawana pojazdów „Naturalnie Renault Trucks”. Na 7 parkingach, zlokalizowanych przy głównych szlakach transportowych Polski będą prezentowane 3 pojazdy z Gamy T z kabinami Sleeper (średnimi) i High Sleeper (wysokimi).

Sformułowanie „Naturalnie Renault Trucks”, będące hasłem kampanii, ma służyć jako odpowiedź na pytania: Jak obniżyć koszty paliwa, jak zminimalizować koszty obsług serwisowych, jak wyszkolić, a następnie utrzymać najlepszych kierowców, w jaki sposób dogodnie go sfinansować?

Obydwie kabiny wystawiane na parkingach biorących udział w kampanii, pomimo „trapezoidalnego” kształtu, znacznie obniżającego opory powietrza, a przez to spalanie, w dalszym ciągu mają szerokość 2,5 m. Nowocześnie zaplanowana tablica przyrządów jest intuicyjna w obsłudze a przy tym wygląda nowocześnie. O komfort pracy kierowcy dbają fotele Recaro i kierownica regulowana w trzech płaszczyznach. Na postoju może on wyciągnąć się na pełnowymiarowej dolnej leżance, równie komfortowa górna może być opcjonalnie jednym ruchem zamieniana w pojemnik na rzeczy osobiste kierowcy. To i wiele więcej będzie można osobiście obejrzeć na parkingach ciężarówek podanych poniżej.

Jak co roku od 7 lat Renault Trucks wyzwanie kierowcom i zachęca do udziału w konkursie „Opifuel”. Eliminacje idą pełną parą, do dzisiaj w edycji 2015 wzięło udział ponad 200 kierowców. W dalszym ciągu można jeszcze wziąć udział w konkursie, najbliższe terminy: 12.06 – Skoczów, 19.06 – Katowice, 26.06 –Pietrzykowice, 4.07 – Fabianów koło Konina, 10.07 -Tarnowo Podgórne, 17.07 -Pruszcz Gdański
W trakcie eliminacji wyraźnie widać, że samochody prowadzone przez zmotywowanych kierowców, mimo 22 tonowego ładunku na skrzyni, są w stanie osiągać spalanie na poziomie 24 l/100 km, w zależności od stopnia trudności trasy. A w motywacje kierowców wątpić nie można biorąc pod uwagę nagrody, jakie czekają w ogólnoświatowym finale. Poza Renault T460 Optifuel, do bezpłatnego użytkowania na 12 miesięcy w macierzystej firmie, najlepszy kierowca wygra dla siebie 8000 euro.

Przygotowana we współpracy z Renault Trucks Financial Services oferta „Optifuel pewny zysk” to nie jedynie finansowanie ciężarówki, ale pełen pakiet usług, które i tak obowiązkowe, dzięki tej ofercie stają się bardziej dostępne: finansowanie, pełne ubezpieczenie pojazdu (OC, AC), kontrakt serwisowy Excellence, podatek drogowy, koszt opłaty za rejestrację pojazdu, 2 subskrypcje Optifleet Map i Check na okres 12 miesięcy, szkolenie kierowcy, ubezpieczenie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego, Renault Trucks Assistance. Tak „wyposażoną” ciężarówkę można mieć już za 1299 euro miesięcznie.

Renault Trucks, zaprasza wszystkich właścicieli firm transportowych, kierowców czy po prostu wielbicieli ciężarówek na spotkania na parkingach: Pierwsze spotkanie odbędzie się na terenie parkingu zlokalizowanego przy: BCT Bałtyckim Terminalu Kontenerowym, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-127 Gdynia w dniach 10-12 czerwca 2015 od 8:00 – 20:00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!