Optymalizacja procesów logistycznych – konferencja

5 lutego 2007, 0:00

14 lutego 2007 r. w Warszawie odbędzie się III edycja konferencji z cyklu – Logistyka, Transport, Spedycja – Optymalizacja procesów logistycznych

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw prowadzi działalność gospodarczą nie tylko na terenie Polski, ale rozszerza swoją ekspansję na obszar Unii Europejskiej, a nawet planuje działania w skali globalnej. Z jednej strony wymusza to zastosowanie nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych wspomagających działania logistyczne, z drugiej zaś zastosowanie tych rozwiązań powoduje wzrost roli i znaczenia logistyki w przedsiębiorstwie.
Jednak czasy kiedy zaawansowane systemy informatyczne wspierające podejmowanie decyzji logistycznych były gwarantem odniesienia sukcesu już minęły. Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych nie daje już przewagi konkurencyjnej, pozwala jedynie na nie zostanie w tyle.

Biorąc powyższe pod uwagę, podczas konferencji zostaną przedstawione uczestnikom korzyści wynikające z zastosowania nowoczesnych technologii i systemów informatycznych w logistyce, m.in.:
– systemy magazynowania, identyfikowania i śledzenia towarów (RFID),
– systemy optymalizacji i zarządzania flotą transportową,
– zintegrowane logistyczne systemy informatyczne umożliwiające komunikację z klientami, przewoźnikami i innymi uczestnikami łańcucha logistycznego (CRM),
– systemy wspomagające controlling oraz podejmowanie decyzji,

– wyspecjalizowane systemy analityczno-raportowe.

Konferencja jest adresowana do:
– kadry zarządzającej
– dyrektorów ds. logistyki, transportu i spedycji
– dyrektorów ds. strategii i rozwoju
– dyrektorów i specjalistów ds. informatyki

Kontakt:
tel.: (022) 678 61 12 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!