Ostatnie dni zapisów na zlot Master Truck

29 czerwca 2015, 10:13

Już ponad 300 właścicieli pojazdów zarejestrowało się do udziału w zlocie Master Truck 2015. Zapisy potrwają jeszcze tylko kilka dni.

Zgłoszenia są przyjmowane tylko do 10 lipca 2015 r. Po upływie tego terminu, chęć uczestnictwa zgłaszać będzie można ewentualnie na zlocie, pojazdy będą jednak wówczas przyjmowane w zależności od liczby wolnych miejsc. Aby mieć pewność udziału w zlocie, najlepiej zgłosić swój akces już teraz.

Tradycyjnie, pojazdy uczestniczące w zlocie Master Truck wezmą udział w licznych "konkursach piękności". Jury przyzna wyróżnienia w wielu kategoriach. Oceniane będą m.in. najlepsze aerografy, najpiękniejsze wnętrze, najefektywniejsze oświetlenie i wiele innych.

Jeśli czujesz, że twoja maszyna wyróżnia się w którejkolwiek z kategorii, wypełnij formularz i dołącz zdjęcie swojej piękności – więcej informacji tutaj: http://www.mastertruck.pl/?page_id=36

Informacje na temat zgłoszeń dostępne są również pod nr. tel. 502 786 869 (należy dzwonić po godz. 16.00).

Zlot od kilku lat organizowany jest na podopolskim lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi i jak zwykle będzie miał miejsce w trzeci weekend lipca, tj. w dniach 17-19 lipca 2015.

Czytaj więcej o Master Truck 2015

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!