Strefa ciężka na targach Inter Cars 2015

29 czerwca 2015, 11:56

Na tegorocznych, 15. Targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów w jednej z hal ekspozycyjnych swoje miejsce znajdą profesjonaliści z branży ciężarowej.

Trzy wydarzenia: 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, Wielka Gala Mistrzów Warsztatu oraz jubileusz 25-lecia Inter Cars odbędą się w tym roku na Stadionie Narodowym w weekend 18-20 września. Na imprezie targowej nie zabraknie mocnego akcentu ciężarowego.

Podczas 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów powstanie Strefa Ciężka skupiająca dostawców części do pojazdów ciężarowych. Strefa Ciężka miała swoją premierę na ubiegłorocznych targach, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony odwiedzających. W ciągu trzech dni gościło w niej tysiące specjalistów z runku pojazdów użytkowych. Doceniono kameralną atmosferę oraz możliwość zapoznania się z pełną ofertą Inter Cars skierowaną do rynku ciężarowego.

– „Jesteśmy dużą organizacją, działającą w wielu segmentach rynku motoryzacyjnego i niewątpliwie powstająca z tego synergia w pewnych obszarach funkcjonowania, wzmacnia nasze przewagi rynkowe. Jednakże, chcąc budować głęboką specjalizację w rynku pojazdów użytkowych, realizujemy strategię indywidualnie stworzoną  na potrzeby tego rynku. Strefa Ciężka jest jednym z jej elementów. Kontynuując zeszłoroczną formułę  i w tym roku chcemy stworzyć komfortową strefę spotkań specjalistów z rynku ciężarowego." – mówi Sławomir Rybarczyk, dyrektor handlowy rynku ciężarowego Inter Cars SA.

Inter Cars ma ambicję zgromadzenia wszystkich dostawców części zamiennych i wyposażenia do pojazdów użytkowych pod jednym dachem. Odwiedzający Stefę spotkają się także z działami Inter Cars zaangażowanymi w obsługę klientów z rynku ciężarowego.

– „Celem spółki jest podwojenie obrotów w rynku ciężarowym w ciągu najbliższych trzech lat. Możemy to osiągnąć poprzez nieustanne rozszerzanie naszej oferty. W magazynach Inter Cars przybyło aż kilkanaście tysięcy nowych pozycji. Aktualnie w ofercie Inter Cars jest już ponad 50 000 referencji do pojazdów użytkowych." – mówi Witold Kmieciak, członek zarządu Inter Cars SA.

Organizatorzy zapewniają, że podobnie jak w ubiegłym roku, w Strefie Ciężkiej nie zabraknie atrakcji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!