Kolekcja koszulek dla dzieci i dorosłych w ofercie Autos

17 lipca 2015, 9:39

W ramach letnich gadżetów dostępnych w sieci Autos po raz drugi dystrybutor przygotował dla swoich klientów kolekcję koszulek dla dzieci i dorosłych. Koszulki prezentują siedem najpopularniejszych marek samochodów ciężarowych z ciekawą grafiką.

Po raz drugi Autos przygotował dla swoich klientów letnią kolekcję T-shirtów z myślą o rodzicach i ich pociechach. Pierwszą odsłonę tego projektu klienci Autos pamiętają z zeszłego roku, kiedy to koszulki cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Wtedy w ofercie były dostępne dwa wzory w rozmiarach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tegoroczna oferta to aż siedem wzorów dedykowanych dla rodziców i dla najmłodszych.

Grafiki na koszulkach prezentują najpopularniejsze marki samochodów ciężarowych. Znajdziemy na nich takie auta jak Mercedes, Iveco, MAN, Volvo, DAF, Renault i Scania, wszystkie z zabawnym komentarzem. Warto zaznaczyć, że koszulki nie są identyczne, a wzory dedykowane dzieciom podkreślają marki ciężarówek, którymi jeżdżą ich tatusiowie. Koszulki wykonano w 100% z wysokiej jakości bawełny. Można je kupić we wszystkich oddziałach Autos.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!