Szkolenia techniczne w BSL Truck

26 lutego 2007, 0:00

21 lutego 2007 BSL Truck zorganizował szkolenie techniczne na temat cech charakterystycznych i diagnostyki sprzęgieł Eaton.

Eaton jest koncernem produkującym między innymi części do skrzyń biegów Fuller oraz sprzęgła Heavy Duty. Firma pokrywa 80% zapotrzebowania rynku amerykańskiego oraz 30% rynku europejskiego.
BSL Truck jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem sprzęgieł Eatona, a od 2006 roku – Fullera.
Sprzęgła Eaton od lat produkowane są w oddziale firmy w Holandii.

Szkolenie odniosło spory sukces. Firmę Eaton reprezentowali Anton van der Kraats (Specjalista ds. Technicznych), Alex van der Geest (Sales Manager) oraz Andrzej Hajdasz (Przedstawiciel Eaton na Polskę). Holenderskich specjalistów słuchało 70 uczestników, którzy do Żabiej Woli przyjechali z całej Polski. Omówione zostały rodzaje oraz cechy technologiczne sprzęgieł, a następnie rodzaje uszkodzeń i diagnostyka.
Firma BSL Truck dziękuje klientom za liczny i aktywny udział w przedsięwzięciu i zaprasza na dalsze szkolenia produktowe i techniczne.
Jednocześnie firma informuje, że szkolenia techniczne nt. części do skrzyń biegów Fullera są w przygotowaniu. O terminach wszelkich szkoleń organizowanych przez BSL Truck firma będzie informować na bieżąco.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!