Wypożyczalnia sprzętu warsztatowego Inter Cars

30 lipca 2015, 12:10

Specjalistyczne narzędzia wyposażenia warsztatów, znacząco ułatwiają pracę, jednak kosztują nieco drożej niż te podstawowe, wykorzystywane codziennie. Nie każdy warsztat może sobie pozwolić na zakup narzędzi, które zostaną użyte sporadycznie podczas naprawy rzadko spotykanego modelu auta. Wypożyczalnia umożliwia wykonanie określonej, wcześniej niedostępnej, naprawy w warsztacie.

Dostęp do wypożyczalni zapewnia także możliwość sprawdzenia narzędzi czy urządzeń, przed decyzją o ich zakupie. Poza tym dzięki korzystaniu z wypożyczalni można zwiększyć ofertę usług serwisowych, poszerzyć możliwość obsługi większej liczby różnych modeli samochodów, a to z pewnością przyczyni się do wzrostu przychodów warsztatu.

Możliwość wypożyczenia narzędzi mają wszystkie warsztaty współpracujące ze spółką Inter Cars w całej Polsce. Dostępna jest już ponad setka różnych narzędzi, a liczba referencji stale wzrasta proporcjonalnie do zainteresowania. Standardowe wypożyczenie kosztuje 30-45 zł za 3 dni. Jedną z podstawowych grup narzędzi, która nieustannie wzbudza największe zainteresowanie wśród klientów, są blokady rozrządu i to one stanowią bazowy asortyment  wypożyczalni. Standardowo blokady można wypożyczać już od 5 zł netto dziennie. Jednak przy zakupie kompletnego rozrządu w Inter Cars wypożyczenie jego blokady kosztuje zaledwie 1 zł netto dziennie. Ta specjalna oferta obowiązuje do końca sierpnia 2015 roku.

Ponadto w ofercie znajdują się urządzenia do obsługi układów paliwowych, hamulcowych, zawieszenia czy też układu zapłonowego – np. przyrządy do regulacji pomp diesla, tester ciśnienia sprężania czy ściągacze do sworzni. W odniesieniu do zgłaszanych potrzeb i zainteresowania klientów asortyment wypożyczalni będzie poszerzany.

[[photogallery=99]]

Aby zapoznać się z listą narzędzi dostępnych do wypożyczenia w Inter Cars, należy wejść na stronę internetową www.wszystkodlawarsztatu.pl, po czym wybrać zakładkę Katalog/Wypożyczalnia narzędzi. Informacje na temat tych narzędzi można uzyskać także u sprzedawcy w filiach Spółki.

Aby wypożyczyć narzędzia, wystarczy być zarejestrowanym klientem Inter Cars i zaakceptować regulamin wypożyczalni. Zamówienia na wypożyczenie narzędzi przyjmie każda filia Inter Cars w kraju. W niej także można osobiście odebrać zamówione produkty, podobnie jak zakupione w Inter Cars części. Można także skorzystać z dostawy w ramach realizowanych tras.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem narzędzi, których jeszcze nie udostępniono w ofercie do wypożyczenia mogą napisać e-mail pod adres ic.diagnostyka@intercars.eu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!