WAK TRANS odbiera pojazdy IVECO

, 30 lipca 2015, 12:15

– „Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze marki IVECO na pewno jest chęć unifikacji floty pod jeden kontrakt oraz klienta a marka IVECO jako jeden z nielicznych producentów oferowała szeroką gamę pojazdów od 3,5 tonowego do ciągników siodłowych. Atrakcyjne oraz kompleksowe rozwiązanie połączone z umowami BuyBack i kontraktami serwisowymi było dodatkowym argumentem o wyborze marki. Sama niezawodność i użyteczność pojazdów była trudna do oceny ze względu na wprowadzenie przez wszystkie koncerny nowych rozwiązań technologicznych związanych z normą Euro 6, a także brak naszego doświadczenia z marką IVECO w tak szerokim zakresie” – mówi Paweł Chmiecik, v-ce Prezes Zarządu WAK TRANS Sp. z o. o.

– „Cieszymy się, iż po wielu miesiącach negocjacji i realizowania umowy nastąpił moment, w którym fizycznie wprowadzamy do firmy WAK TRANS markę IVECO. Jesteśmy pewni, że współpracę z klientem, który zdecydował się na zakup również 5-letnich kontraktów serwisowo-naprawczych, nadal będzie cechować profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy Siltruck” – dodaje Natalia Ligocka, kierownik działu handlowego i marketingu.

WAK TRANS działa na rynku blisko 17 lat. Posiada flotę 91 pojazdów i zatrudnia 172 osoby. Świadczy usługi transportowe przewożąc ładunki ADR na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Samochody marki IVECO zagoszczą we flocie WAK TRANS po raz pierwszy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!