Volvo ułatwia znalezienie samochodu

16 marca 2007, 0:00

Volvo Trucks uruchamia nową wersję internetowej usługi wyszukiwania używanych pojazdów pod nazwą Volvo Truck Finder. Dzięki wprowadzeniu nowych funkcji, klienci mają możliwość szczegółowego określania swoich wymagań co do pojazdu, a sam proces wyszukiwania jest teraz szybszy I bardziej przyjazny użytkownikowi. Wszystko to zapewnia lepszy dostęp do pełnej oferty używanych samochodów ciężarowych.
„Wielu klientów kupujących używane samochody ciężarowe, często jest w sytuacji, kiedy musi szybko zwiększyć liczebność swojej floty pojazdów” – mówi Anders Edenholm, menedżer odpowiedzialny za operacje związane z używanymi samochodami ciężarowymi w Volvo Trucks. „W związku z tym, wprowadziliśmy nowe funkcje w wyszukiwarce Volvo Truck Finder, aby w jeszcze większym stopniu sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, którym zależy na szybkim i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji dotyczących używanych samochodów ciężarowych.

Nowy wygląd i zaawansowane funkcje wyszukiwania
Wyszukiwarka Volvo Truck Finder w nowej wersji zapewnia większą przejrzystość informacji oraz sprawniejszy proces wyszukiwania. Już na pierwszej stronie klient może zobaczyć, jakie pojazdy, posortowane wg zabudowy, są w danym momencie dostępne. Ponadto można tutaj wybrać funkcję wyszukiwania według tekstu lub wyszukiwania zaawansowanego, a udoskonalony mechanizm wyszukiwarki pozwala na uzyskanie wyników w krótkim czasie. Efekt wyszukiwania pojawia się na ekranie w postaci dużych zdjęć i szczegółowego opisu pojazdów – maksymalnie trzech samochodów ciężarowych prezentowanych w tym samym czasie na ekranie. Ułatwia to porównywanie różnych pojazdów.
Wyszukiwarka Volvo Truck Finder pozwala na określenie wielu kryteriów wyszukiwania, np. z uwzględnieniem parametrów pojazdu, typu zabudowy lub specjalnego wyposażenia do specyficznych zastosowań. W nowej wersji wyszukiwarki wprowadzono wiele funkcji umożliwiających błyskawiczne znalezienie właściwego samochodu ciężarowego. Można np. przeszukiwać oferty według szczegółów zabudowy i możliwych zastosowań pojazdu.

Jeśli żaden z dostępnych samochodów ciężarowych nie spełnia wyznaczonych kryteriów, istnieje możliwość aktywowania funkcji powiadamiania. Dzięki niej, w momencie pojawienia się w ofercie samochodu ciężarowego, spełniającego wskazane przez klienta kryteria, klient otrzyma wiadomość SMS lub e-mail i będzie mógł skontaktować się bezpośrednio z dealerem.
Wyszukiwarka Volvo Truck Finder (www.volvotrucks.com/truckfinder) zapewnia dostęp do szerokiej oferty używanych samochodów ciężarowych Volvo. Usługa internetowa obejmuje 300 punktów sprzedaży firmy Volvo w 23 krajach w Europie. Z wyszukiwarki można korzystać w językach narodowych poszczególnych krajów. Liczba samochodów ciężarowych dostępnych w danej chwili za pośrednictwem wyszukiwarki wynosi średnio 2000, natomiast średnia liczba zarejestrowanych przypadków wyszukiwania to 270 000 miesięcznie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!