Targi branży TLS

2 kwietnia 2007, 0:00

Dynamicznie rozwijający się rynek logistyczny wpływa na wzrost konkurencyjności całej gospodarki krajowej. Aby sprostać szybko zmieniającej się sytuacji w branży TLS niezbędny jest dostęp do kluczowych informacji na temat tego rynku. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom branży TLS został przygotowany kalendarz cyklicznych imprez logistycznych, które mają umożliwić efektywną prezentację osiągnięć branży.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Instytutem Logistyki i Magazynowania zapraszają przedstawicieli branży logistycznej do udziału w dwóch wydarzeniach:

– w latach nieparzystych na Salon Logistyki, Transportu i Spedycji LTS Transporta, którego najbliższa edycja odbędzie się w dniach od 11 do 14 czerwca 2007 w ramach targów nowoczesnych technologii przemysłowych Innowacje – Technologie – Maszyny ITM Polska 2007.

Ekspozycja salonu obejmuje: transport wewnętrzny i zewnętrzny, magazyny, spedycję, pojazdy, systemy składowania i transportu, systemy identyfikacji, oprogramowanie i automatykę, doradztwo i konsulting.
– w latach parzystych na Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS oraz towarzyszącą mu wystawę „Rynek usług logistycznych”, którego kolejna edycja odbędzie się w terminie 7-9 maja 2008 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polski Kongres Logistyczny, organizowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, to impreza branżowa, której program obejmuje dwudniowe obrady konferencyjne, warsztaty tematyczne, wizyty techniczne w wiodących firmach w regionie oraz wystawę. W ramach kongresu prezentowane są najlepsze praktyki w logistyce, projekty badawcze i wdrożenia nowoczesnych rozwiązań.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!