Medal Europejski dla CTL Logistics

2 kwietnia 2007, 0:00

Polski koncern logistyczny CTL Logistics został uhonorowany Medalem Europejskim za usługę: logistyka materiałów niebezpiecznych. Odznaczenie, przyznawane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club wyróżnia firmy, których działania charakteryzują najwyższe standardy jakości.

Logistyka materiałów niebezpiecznych CTL Logistics została doceniona za nowatorską na polskim rynku ofertę przewozów, popartą unikatowymi zaświadczeniami jakości SQAS (Safety and Quality Assesment System).

– Cieszymy się, że Kapituła konkursu doceniła najwyższą jakość proponowanych przez nas usług. Myślę, że przy podejmowaniu decyzji nie bez znaczenia był również fakt, że nie jesteśmy tylko przewoźnikiem kolejowym, ale koncernem logistycznym oferującym Klientom obsługę kompleksową – mówi Jarosław Pawluk, Prezes CTL Logistics – Nasza firma działa prężnie i rozwija się dynamicznie na rynku polskim, ale też w innych krajach europejskich, m.in. Niemczech, Czechach i na Ukrainie. Mamy ambicję, aby w najbliższym czasie móc oferować pełen zakres usług w obszarze łańcuchów dostaw na terenie całej Europy – dodaje prezes Pawluk.
Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wyróżnianie wyrobów i usług, odpowiadających rygorystycznym standardom europejskim. Organizatorami konkursu są Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Pod uwagę brana jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!