Finał Logistycznej Pracy Roku 2006

2 kwietnia 2007, 0:00

Studenci Akademii Ekonomicznej w Katowicach zwycięzcami konkursu firmy Schenker na najlepszą pracę magisterską. Rusza 5. edycja konkursu Logistyczna Praca Roku


26 marca 2007 podczas uroczystości finałowej towarzyszącej 2. edycji rankingu Giganci Europy Centralnej, zorganizowanej przez Puls Biznesu, nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie konkursu Schenkera na najlepszą pracę magisterską o tematyce logistycznej.
Laureatką „Logistycznej Pracy Roku 2006” została Magdalena Jendrzyca, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Zdobywczyni 1. miejsca otrzymała nagrodę za pracę pt. „Informatyczne wsparcie procesu logistycznego w zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlano-montażowym”. Fragmenty nagrodzonej pracy zostaną opublikowane na łamach czasopisma Logistyka, patrona konkursu.
Dodatkowo, organizator konkursu przyznał wyróżnienie Dariuszowi Szafranowi za pracę pt. „Outsourcing logistyczny jako koncepcja zarządzania w polskich przedsiębiorstwach”. Autor wyróżnionej pracy jest również absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

„Schenker dba o rozwój relacji z uczelniami, chcemy przyciągać do siebie i odkrywać młode talenty. Konkurs „Logistyczna Praca Roku” już po raz kolejny docenia zaangażowanie studentów i absolwentów, pomaga im się rozwijać i wzmacnia ich pozycje na rynku” powiedział Janusz Górski zabierając głos w panelu pt. „Odpowiedzialność społeczna wielkich koncernów”, podczas konferencji Giganci Europy Centralnej.

Wraz z rozstrzygnięciem 4. edycji konkursu automatycznie miała miejsce inauguracja już 5. edycji „Logistycznej Pracy Roku”. Ideą tego ogólnopolskiego konkursu jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych studentów i absolwentów, promocja tematów z zakresu działań logistycznych i nagradzanie innowacyjnych rozwiązań.

Konkurs adresowany jest do studentów ostatnich lat kierunków ekonomicznych i technicznych uczelni wyższych. Laureaci „Logistycznej Pracy Roku 2007” są przyjmowani na płatny staż do jednego z oddziałów Schenkera oraz otrzymują nagrody pieniężne. Fragmenty nagrodzonej pracy są publikowane na łamach miesięcznika „Logistyka”, patrona medialnego konkursu. Reguły konkursu są dostępne na stronie www.schenker.pl.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!