C.Hartwig uruchamia magazyn w Gdańsku

5 kwietnia 2007, 0:00

C.Hartwig Gdynia S.A. uruchomił magazyn o powierzchni 5200 m2 w nowopowstałym parku logistycznym w Gdańsku. Magazyn Hartwiga znajduje się w ProLogis Park Gdańsk, który jest zlokalizowany w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy i obejmuje zarówno magazyny, jak i pomieszczenia biurowe.

„Nowy nabytek wpisuje się w strategię pozyskiwania powierzchni magazynowych w najważniejszych lokalizacjach na terenie kraju. Magazyn w Gdańsku jest naszym dziesiątym obiektem tego typu w Polsce. Wielkość powierzchni magazynowych, jakimi dysponuje obecnie Hartwig wynosi prawie 40 000 m2 i nie jest to nasze ostatnie słowo” – podkreśla Jerzy Popiel, prezes C.Hartwig Gdynia S.A.

Magazyn rozpoczął działalność 2 kwietnia br. Wyposażony jest w dziewięć bram, w tym dwie typu „DRIVE IN”. Ponadto obiekt jest wyposażony w posadzkę bezpyłową i instalację tryskaczową (system ESFR), ma dogodne miejsca parkingowe, wygodny plac manewrowy, a cały teren jest ogrodzony i objęty całodobową ochroną.

Magazyn firmy posiada regałowy system wysokiego składowania (10 m), komputerowy system zarządzania (WMS) oraz system wewnętrznego monitoringu. Dla klientów firmy planowane jest uruchomienie obsługi celnej w oparciu o procedury uproszczone oraz uruchomienie na terenie obiektu składu celnego i magazynu czasowego składowania (magazynu celnego).
Grupa C.Hartwig Gdynia S.A. świadczy usługi logistyczne w oparciu o sieć placówek na terenie całej Polski. Do dyspozycji klientów jest prawie 40000 m2 powierzchni magazynowych o zróżnicowanych warunkach składowania, m.in.: z wyznaczonymi strefami dla produktów żywnościowych. Wszystkie obiekty znajdują się w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Północ-Południe i Wschód-Zachód. Objęte są całodobową ochroną i wyposażone w nowoczesne środki transportu wewnętrznego i urządzenia przeładunkowe. Na życzenie klientów C.Hartwig Gdynia S.A. świadczy również szeroki zakres usług dodatkowych, m.in.: konfekcjonowanie, foliowanie, bandowanie, paletyzację i rozpaletyzowanie, konsolidację i dekonsolidację.

Oprócz aglomeracji trójmiejskiej – C.Hartwig Gdynia S.A.ma swoje magazyny w Chorzowie (aglomeracja śląska), w Nadarzynie Młochowie (aglomeracja warszawska i Warszawa) oraz w Koroszczynie na granicy wschodniej, w Pęklewie k/Elbląga i w Poznaniu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!