Spółka Soellner Logistic Polska zakupiła pojazdy MAN

27 sierpnia 2015, 8:22

W Truck & Bus Center Poznań odbyło się przekazanie nowych pojazdów ciężarowych MAN dla spółki Soellner Logistic Polska Sp. z o.o.

MANPrzewoźnik z Poznania odebrał 5 ciągników siodłowych MAN TGM 15.250 4×2 BLS. W przekazaniu udział wzięli prokurent spółki – Maciejowi Balanickiemu oraz przedstawiciel handlowy Sebastian Duplaga z  Truck & Bus Center Poznań.

Odebrane pojazdy to pierwsze ciągniki siodłowe na bazie podwozia MAN TGM 15.250 4×2 BL z jednostką napędową Euro 6 dostarczone w Polsce i pierwsze pojazdy z logo lwa we flocie przewoźnika. Znajdą zastosowanie w transporcie dystrybucyjnym.

Ze względu na niestandardową specyfikację i wyposażenie, pojazdy były dostosowywane do oczekiwać klienta w MAN Modification Center w Plauen. W efekcie, ciągniki zostały wyposażone w kabinę dzienną, optymalną w transporcie dystrybucyjnym, zespół napędowy ze  zautomatyzowaną skrzynią biegów. We wnętrzu kabiny znajduje się automatyczna klimatyzacja, automatyczne ogrzewanie postojowe D4S, komfortowy fotel kierowcy i wiele innych. Ciągniki posiadają wysokość naczepiania „Ultra” co jest dla klient bardzo istotne ze względu na specyfikę przewożonych towarów.  Pojazdy te posłużyły jako modele do uzyskania homologacji krajowej na ten rodzaj pojazdu.

– „Zamawiając pojazdy ciężarowe kierujemy się kilkoma kryteriami. Istotne dla nas jest to, aby cechowały się one ekonomiką i ergonomią w codziennej eksploatacji. MAN zaoferował nam bardzo dobry produkt, a dodatkowo przekonało nas elastyczne podejście do niestandardowych rozwiązań, jakich potrzebowaliśmy”- powiedział Prokurent Soellner Logistic Polska Maciej Balanicki.

– „Jesteśmy dumni, że MAN zasili flotę firmy Soellner. Wierzymy, że nasze auta sprawdzą się w specyficznym rodzaju transportu do jakiego zostały skonstruowane. Mamy nadzieję, że jest to pierwsza z wielu udanych transakcji pomiędzy naszymi firmami.”- powiedział Dariusz Jabłoński, Sales Manager odpowiedzialny za sprzedaż pojazdów MAN w Regionie Zachód.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!