Już niebawem targi Logistex

16 kwietnia 2007, 0:00

Przedstawiciele firm logistycznych, transportowo – spedycyjnych w dniach 24 – 26.04.2007r. przedstawią swoją ofertę podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX, które odbędą się w łódzkiej hali Expo.

Tragi organizowane są pod hasłem:
LOGISTEX. Integracja łańcucha logistycznego.

Wystawcami na targach będą firmy wyposażające magazyny, producenci sprzętu i urządzeń transportowych, firmy transportowe, spedycyjne, dystrybucyjne, centra logistyczne i dystrybucyjne, firmy z branży IT – zajmujące się informatyzacją i automatyzacją procesów, biura doradcze, wydawnictwa specjalistyczne.
LOGISTEX to okazja do spotkania specjalistów z całej branży.

Uczestnikami targów LOGISTEX będą właściciele firm logistycznych i transportowo-spedycyjnych, pracownicy centrów logistycznych, pracownicy firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, przedstawiciele sieci handlowych, projektanci infrastruktury logistycznej, pracownicy firm dostarczających technik i technologii wspierających logistykę, konsultanci oraz przedstawiciele świata nauki. Targom towarzyszyć będą seminaria branżowe połączone z prezentacjami nowych rozwiązań z zakresu logistyki.

Więcej na stronie http://www.kolporterexpo.pl/logistex.html

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!